Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.3. 2015 18:21
video pěkná jizva

Hertl už je zase sešívanej! Má 23 stehů a těší se na něj Růžička

Tomáš Hertl
Zdroj: facebook.com

Jaká je bilance Tomáše Hertla po včerejším utkání s Detroitem? Jedna asistence, jedna gólová šance a velká jizva. Český útočník San Jose si z tohoto zápasu odnesl 23 stehů na pravé tváři a jeho tým vítězství a naději na play off.

Mladý hokejista však povrchové zranění skoro nevnímal a po ošetření znovu naskočil do hry. Velkou ránu spravilo až 15 vnitřních a 8 vnějších stehů. Hertl se svou novou jizvou ihned pochlubil na facebooku se zprávou: „Když se daří, tak se daří.“ Navíc se nejedná o první Hertlovo zranění v obličeji. Už v lednu dostal pukem do zubů od spoluhráče a zápas nedohrál.

 

Hokejistovo nové zranění v obličeji bylo způsobeno bruslí protihráče po vhazování. Hertl však prý neví, kdo mu zranění způsobil, a je rád, že to nedopadlo hůře.

 

Proti mladému útočníkovi nově nastoupil i český brankář Petr Mrázek v barvách Detroitu. Dokonce zastavil jednu velkou gólovou šanci, kterou měl právě jeho český krajan.


Tomáš Hertl letos se San José zřejmě do play off nepostoupí. Trenér národního týmu Vladimír Růžička ale nedějného mladíka, kterého v podstatě vychoval rád uvidí zase v šatně libeňské O2 areny. Bude to dobrá posila pro tým, který čeká mistrovství světa.

TN.cz