Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 18.3. 2015 17:32
otazníky Bude hrát Fed Cup?

Záhada kolem Kvitové trvá! Odhlásila se z dalšího turnaje

Petra Kvitová
Zdroj: isifa.com
Petra Kvitová

Spekulace kolem tenistky Petry Kvitové neberou konce. Tentokrát k nim přispěla i sama česká reprezentantka, která po několika dnech promluvila. Na sociální síti přiznala, že jí její stav zatím nedovoluje vrátit se k tenisu. Na turnaji v Miami se jí tak fanoušci nedočkají.

Posledním turnajem, na němž se Kvitová ukázala, bylo únorové klání v Dauhá. Od té doby nic. Odhlásila se z turnaje v Indian Wells a veřejnost začala řešit, co s ní je. Spekulovalo se i o těhotenství, to však minulý týden vyvrátil její manažer Karel Tejkal. „Těmto fámám se Petra jenom směje. Není to samozřejmě pravda,“ uvedl věci na pravou míru.

 

Ovšem jen částečně. Kvitová se totiž stále nemá k návratu na kurty. Tentokráte však vylezla z ulity a o svém stavu promluvila na oficiálním profilu na sociální síti: „Moc mě to mrzí, ale můj aktuální stav ještě neumožňuje plné herní nasazení na turnaji v Miami. Miami Open je skvělý turnaj a já se moc těším, až se tam příští rok vrátím,“ uvedla.

 

Kde se Petra Kvitová ukrývá? Přečtěte si ZDE!

 

Příčina její přestávky tak stále zůstává zahalena rouškou tajemství. Pětadvacetiletá tenistka nicméně vyjádřila odhodlání vrátit se k tenisu v horizontu několika týdnů. „Svou přípravu směřuji k tomu, abych byla plně k dispozici fedcupovému týmu na semifinálový duel s Francií,“ plánuje Kvitová

 

Boj o finále začíná v Ostravě přesně za měsíc. Český tým by tak mohl vyrukovat na silné soupeřky v plné síle.

TN.cz