oslavil haloween

Zdroj: TV Nova

Bouřlivý aplaus sklidil při svém nástupu před utkáním na tenisovém turnaji Masters v pařížské hale Bercy Novak Djokovič. Srb nakráčel na kurt v masce zlosyna z Hvězdných válek Dartha Vadera a oslavil tak Haloween.

Ve druhé kole nastoupil Djokovič proti Samovi Querreyovi a v úvodním setu dominoval, když svému soupeři ze Spojených států uštědřil "kanára".

Poté už ale srbské tenisové hvězdě moc do smíchu nebylo. Od stavu 0:2 ve druhé sadě Querrey výrazně zlepšil svou hru a došlo k překvapivému obratu. Druhý set získal v dramatickém v tie-breaku, v rozhodující hře Djokovičovi brzy sebral podání a 23. hráč žebříčku nakonec vyhrál 2:1 na sety.

Djokovič má i přes porážku jistotu, že letošní rok zakončí v pozici světové tenisové jedničky. Rozhodla o tom neúčast Švýcara Rogera Federera.