Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

VIDEO: Nadal s Federerem se mohli "uchechtat", když natáčeli klip

Témata:

Rafael Nadal a Roger Federer spolu v prosinci sehrají charitativní zápas. Když na toto utkání natáčeli upoutávku, ukázali, že jsou pořádní srandisti.

Nadace Rogera Federera pořádá tři dny před Štědrým dnem benefiční utkání s názvem "Match for Africa" a jak je patrné z názvu, výtěžek poputuje na černý kontinent.
 

Když však spolu vládce světového tenisu Rafael Nadal a současná trojka Roger Federer točili klip, který by lákal diváky na tuto akci, užili si takové srandy, že by to čekal jen málokdo.
 

Jako by byli "zhulení"...
 

Oba znali své texty, věděli přesný postup, co mají dělat, jenže natáčení se tak trochu zvrhlo a oba tenisté se mohli potrhat smíchy. Chvílemi to vypadalo, jako kdyby si oba před natáčením dali nějakou drogu nebo vypili minimálně litr energetického nápoje.
 

Podívejte se:

Roger Federer se ptá Nadala, co mu dá jako vánoční dárek, na čež Španěl odpovídá, že se zúčastní exhibičního zápasu pro jeho nadaci. „A co dáš ty mě?“ ptá se Nadal. Federer se chvíli zamyslí a pak odpoví, že ho nechá vyhrát první set.
 

Oba tenisté jsou profesionály každým coulem. Na kurtu se maximálně soustředí na svůj výkon, nic je nerozhodí. Během zápasu ani jeden z nich zbytečně neplýtvá úsměvy. Spíše by se dalo říct, že se oba permanentně mračí. Jak je ale na videu vidět, v osobním životě dokáží oba být pořádní pohodáři.

jpz TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:45 17:45

   Moto GP - VC San Marina (závod Moto2)

   17:45

   Moto GP - VC San Marina (závod Moto GP)

   18:55

   Odpolední Sportovní noviny

   19:00

   Evropská liga 2019

   20:00

   MAXI TIP Poker Tour (17)

   20:30

   KITE LIFE (5)

 • Nova Sport 2

  • 16:05 18:05

   UFC Fight Night: Cowboy vs. Gaethje

   18:05

   UFC Unleashed (6)

   19:00

   Slovak Championship Open

   20:00

   Fotbal: Philadelphia Union - Los Angeles Football Club

   21:45

   Major League Soccer Highlights (28)

   22:15

   FIA CEZ - závody na okruzích (4)

Celý Program