Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2015 13:36
VIDEO Už zase!

Krásná Genie spustila lavinu. Podívejte, jak se jí vysmály soupeřky!

Eugenie Bouchard ve Fed cupu
Zdroj: Twitter

Kanadská princezna Eugenie Bouchard ráda opakuje prohřešky, které už jednou vzbudily vlnu negativity. Finalistka Wimbledonu z minulého roku a bývalá pátá hráčka světa však v nové tenisové sezoně spíše tápe. A frustraci ukázala na tiskové konferenci před Fed Cupem s Rumunskem, kdy své soupeřce znovu nepodala ruku.

O Bouchardové se velmi často mluví jako o arogantní a namyšlené hvězdičce. Svým chováním nejen potopila kanadský tým, ale přidala rovnou další důvody ke kritice.


Minulý rok totiž odmítla podat ruku Kristíně Klučové, slovenské fedcupové reprezentantce. Tentokrát šlo o rumunskou tenistku Alexandru Dulgheruovou, která nevěděla, co po tak trapném momentu před objektivy fotoaparátů a kamer dělat. Podívejte se na video sami. 
 

Když ale rumunská reprezentantka Bouchardovou zvládla porazit ve dvou setech, přidala velmi trefnou oslavu. Po posledním míči se radostně rozběhne k lavičce s napřaženou rukou. Celý tým ji odpovídá stejným gestem, ale když k nim doběhne, všichni dají ji dají zpět. A parodie na chování Bouchardové jsou venku. O jejím chování se bude v tenisovém světě mluvit ještě dlouho.
 

K nesportovnímu gestu se vyjádřila i jednička rumunského týmu Simona Halep. "Nechci to gesto moc komentovat, protože to hodně záleží na vzdělání. Já bych to nikdy neudělala, ale je to asi kvůli tomu, jak byla vychována a my musíme její postoj akceptovat."

veb TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   23:45

   NHL – akce měsíce

   00:00

   Rychlá kola (4)

   00:30

   Czech rally 2019 (1)

   01:05

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 22:00 22:50

   UFC Unleashed (2)

   22:50

   Element (385)

   23:00

   Natural Track Luge - World Championship

   23:35

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   02:00

   RunTour – České Budějovice

   02:15

   Valencia CF - Villarreal CF

Celý Program