Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

VIDEO Už zase!

Krásná Genie spustila lavinu. Podívejte, jak se jí vysmály soupeřky!

Eugenie Bouchard ve Fed cupu
Zdroj: Twitter

Kanadská princezna Eugenie Bouchard ráda opakuje prohřešky, které už jednou vzbudily vlnu negativity. Finalistka Wimbledonu z minulého roku a bývalá pátá hráčka světa však v nové tenisové sezoně spíše tápe. A frustraci ukázala na tiskové konferenci před Fed Cupem s Rumunskem, kdy své soupeřce znovu nepodala ruku.

O Bouchardové se velmi často mluví jako o arogantní a namyšlené hvězdičce. Svým chováním nejen potopila kanadský tým, ale přidala rovnou další důvody ke kritice.


Minulý rok totiž odmítla podat ruku Kristíně Klučové, slovenské fedcupové reprezentantce. Tentokrát šlo o rumunskou tenistku Alexandru Dulgheruovou, která nevěděla, co po tak trapném momentu před objektivy fotoaparátů a kamer dělat. Podívejte se na video sami. 
 

Když ale rumunská reprezentantka Bouchardovou zvládla porazit ve dvou setech, přidala velmi trefnou oslavu. Po posledním míči se radostně rozběhne k lavičce s napřaženou rukou. Celý tým ji odpovídá stejným gestem, ale když k nim doběhne, všichni dají ji dají zpět. A parodie na chování Bouchardové jsou venku. O jejím chování se bude v tenisovém světě mluvit ještě dlouho.
 

K nesportovnímu gestu se vyjádřila i jednička rumunského týmu Simona Halep. "Nechci to gesto moc komentovat, protože to hodně záleží na vzdělání. Já bych to nikdy neudělala, ale je to asi kvůli tomu, jak byla vychována a my musíme její postoj akceptovat."

veb TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 12:30 13:00

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

   13:00

   Polední Sportovní noviny

   13:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto3)

   14:05

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto2)

   15:00

   Moto GP - VC Katalánska (závod Moto GP)

   16:15

   Filip Řeháček – MS Moto 3 Valencie

 • Nova Sport 2

  • 11:30 13:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   13:00

   FIVB Beach Volleyball – Varšava

   14:50

   UFC Connected (3)

   15:15

   UFC Connected (4)

   15:45

   Ultra Pirineu - Trailrunning

   16:10

   Czech rally - WRC Portugalsko Speciál

Celý Program