Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 29. 6. 2013
GALERIE Češi patří ke špičce

Soutěž krásy ve Wimbledonu! Na tribunách září sexy partnerky tenistů

Tomáš Berdych a Ester Sátorová
Zdroj: Getty Images
Tomáš Berdych a Ester Sátorová
Témata:

Nejen na travnatých dvorcích Wimbledonu jsou vidět zajímavé věci, hodně pozoruhodného najdete i na televizních záběrech z tribun. Hráče doprovázejí přítelkyně a manželky, mezi nimž jsou i missky, modelky a herečky. Kdyby se ve Wimbledonu konala soutěž krásy, které dámě byste dali hlas?

K nejkrásnějším patří dívka Tomáše Berdycha, modelka Ester Sátorová. Nejlepší český tenista dřív chodil s kolegyní Lucií Šafářovou, "dvoukariérový" vztah jim však nevydržel. S krásnou Ester randí Tomáš Berdych už dva roky a zdá se, že láska mu přináší klid a pohodu a jeho tenisu jednoznačně prospívá.

 

115

GALERIE: Krásné partnerky tenistů

Zdroj: isifa.com

Krásné partnerky tenistů - 12

Sara Fosterová - manželka Tommyho Haase

Hodnocení:


 

 

Také Lukáš Rosol, jemuž před časem ztroskotalo manželství se špičkovou atletkou Denisou, v poslední době jen kvete, i když z wimbledonské dvouhry se pakoval už po prvním kole. Může za to nová láska, moderátorka televize Nova Michaela Ochotská, s níž je očividně šťastný.

 

Nejlepší hráč světa Novak Djokovič potkal Jelenu Rističovou ještě ve škole a od té doby jsou spolu. Srbská kráska je příležitostnou modelkou, nedávno předváděla kolekci plavek.


 

Další Srb, Victor Troicky, je sice až 44. hráčem světového žebříčku, v letošním ročníku Wimbledonu se dostal už do třetího kola, když překvapivě přešel přes nasazeného krajana Janka Tipsareviče. Troického sexy přítelkyně, modelka Sunčica Travicová, mu zřejmě poskytuje dostatek inspirace. Tipsarevič má ovšem doma také krásnou manželku, Biljanu, a Troicky mu porážkou vlastně udělal dobrou službu: zajistil, že s ní bude moci být dřív, než plánoval.

 

Kim Searsová chodí s Andym Murraym od roku 2006, při turnajích sedává na tribuně a pravidelně sleduje jeho zápasy. Německého tenistu Tommyho Haase zase doprovází americké herečka Sara Fosterová, známá ze seriálu 90210.
Argentinská modelka Zaira Nara byla zasnoubená s útočníkem Diegem Forlanem, v roce 2011 se ale rozešli. Teď zdobí zápasy Juana Monaka.

 

 

Lleytonu Hewittovi fandí jeho manželka, herečka Rebecca. Zasnoubili se poté, co bývalá světová jednička prohrála ve finále Australian Open 2010.

 

No schválně, která se vám líbí nejvíc? Zápasy slavného Wimbledonu můžete EXKLUZIVNĚ sledovat na Fandovi, Nova Sport a VOYO.
 

ija TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:05 01:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   01:05

   Natural Track Luge - World Championship

   01:35

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 00:45 01:15

   Major League Soccer Highlights (8)

   01:15

   Premier League Darts 2019

   09:00

   Fotbal: Werder Brémy - Bayern Mnichov

   10:40

   UFC Unleashed (3)

   11:25

   UFC Now (12)

   12:15

   Truck Racing Magazine (2)

Celý Program