Šéf tenisu Kaderka: Kvitová bude světovou jedničkou!

Ivo Kaderka
Zdroj: Mediafax
Téma:

Plný emocí sledoval Kaderka finále Wimbledonu přímo z lóže v All England Clubu. A české jedničce prorokuje skvělou budoucnost.

Prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka sledoval v sobotu finále Wimbledonu a vítězství Petry Kvitové nad Ruskou Marií Šarapovovou osobně z lóže All England Clubu. Pár minut po triumfu české tenistky poskytl krátké interview agentuře Mediafax. "Je to úžasné, všichni slavíme. Petra Kvitová je důkazem síly celého českého tenisu, všichni jsme velmi šťastní. Právě čekám na Petru, až si odbude povinné ceremonie a tiskovku. Půjdeme to pořádně oslavit," řekl Ivo Kaderka v sobotu odpoledne.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

"Byl jsem velmi pyšný, když jsem seděl v prezidentské lóži s šéfy tenisových svazů ostatních zemí a všichni mi gratulovali. Všichni jí totiž fandili, protože pro ně představuje Petra Kvitová nástup nové generační vlny. Je jí teprve jednadvacet a českému i světovému tenisu vyšla nová hvězda na dlouhá léta," prohlásil Kaderka.

 

Triumf Petry Kvitové sledovaly z lóže i další české vítězky Wimbledonu Martina Navrátilová a Jana Novotná a prakticky všechny největší celebrity tohoto sportu. "Myslím, že Petra Kvitová bude jednou světovou jedničkou. Nikdo nehraje v současné době takový tenis jako ona," dodal Ivo Kaderka.

tn.cz / Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace Moto3)

   09:05 10:00
   10:00

   MotoGP - VC Teruelu (kvalifikace MotoGP)

   11:05

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto3)

   12:45

   MotoGP - VC Teruelu (závod MotoGP)

   14:15

   MotoGP - VC Teruelu (závod Moto2)

   15:35

   NHL – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Paris Saint - Germain - Dijon FCO

   09:00 10:45
   10:45

   Nova Cup - Mikulov

   11:00

   UFC Unleashed (7)

   11:55

   Sestřih Evropské ligy UEFA (1)

   12:25

   Ligue 1 Preview (8)

   12:55

   Verbier E - Bike Festival

Celý program