Šéf tenisu Kaderka: Kvitová bude světovou jedničkou!

Ivo Kaderka
Zdroj: Mediafax
Téma:

Plný emocí sledoval Kaderka finále Wimbledonu přímo z lóže v All England Clubu. A české jedničce prorokuje skvělou budoucnost.

Prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka sledoval v sobotu finále Wimbledonu a vítězství Petry Kvitové nad Ruskou Marií Šarapovovou osobně z lóže All England Clubu. Pár minut po triumfu české tenistky poskytl krátké interview agentuře Mediafax. "Je to úžasné, všichni slavíme. Petra Kvitová je důkazem síly celého českého tenisu, všichni jsme velmi šťastní. Právě čekám na Petru, až si odbude povinné ceremonie a tiskovku. Půjdeme to pořádně oslavit," řekl Ivo Kaderka v sobotu odpoledne.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

"Byl jsem velmi pyšný, když jsem seděl v prezidentské lóži s šéfy tenisových svazů ostatních zemí a všichni mi gratulovali. Všichni jí totiž fandili, protože pro ně představuje Petra Kvitová nástup nové generační vlny. Je jí teprve jednadvacet a českému i světovému tenisu vyšla nová hvězda na dlouhá léta," prohlásil Kaderka.

 

Triumf Petry Kvitové sledovaly z lóže i další české vítězky Wimbledonu Martina Navrátilová a Jana Novotná a prakticky všechny největší celebrity tohoto sportu. "Myslím, že Petra Kvitová bude jednou světovou jedničkou. Nikdo nehraje v současné době takový tenis jako ona," dodal Ivo Kaderka.

tn.cz / Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL – akce měsíce

   04:15 04:20
   04:20

   Element (422)

   04:35

   Fotbal: LA Galaxy - Colorado Rapids

   08:15

   Sportovní noviny

   08:20

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (kvalifikace Moto3)

   09:10

   MotoGP - VC Emilia - Romagna (kvalifikace MotoGP)

 • Nova Sport 2

  • UFC Fight Night: Covington vs. Woodley

   23:30 05:00
   09:00

   NHL: Tampa Bay Lightning - Dallas Stars

   10:45

   NHL – akce měsíce

   10:55

   NBA: Miami Heat - Boston Celtics

   13:00

   World Series of Darts Finals 2020

   16:45

   Florbal: Happee - Indians

Celý program