Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 1.8. 2013 18:37
galerie to je změna!

Pojď do formy, Petro! Kvitovou si bere do parády Štěpánkův ras

Dominika Cibulková zpovídá Petru Kvitovou
Zdroj: isifa.com
Dominika Cibulková zpovídá Petru Kvitovou
Témata:

Petra Kvitová údajně už pár týdnů chodí s Radkem Štěpánkem. Jejich vztah je sice spíš veřejným tajemstvím, na wimbledonské vítězce je ale každopádně vidět pohoda. Možná za to mohou i recepty nového kondičního trenéra!

Petra Kvitová pozdravila své fanoušky poprvé po dlouhé době z kalifornského Carlsbadu, když ukázala změny ve své stravě. Dva dny poté oznámila, že bude mít nového kondičního trenéra. Po grandslamovém US Open začne s výhledem na novou sezonu pracovat na fyzičce s Markem Všetíčkem, který nahradí Slováka Kristiána Bajzu.
 

15

GALERIE: Petra Kvitová

Zdroj: isifa.com

Petra Kvitová - 4

Hodnocení:


Předloňská wimbledonská vítězka prozradila, že se se Všetíčkem domluvila během léta.
 

"S Petrou jsme se domluvili a na podzim začneme spolupracovat," řekl Všetíček. "Na práci s hráčkou první světové desítky se těším, ale teď není víc, co bych k tomu řekl. Až budeme mít za sebou několik týdnů či měsíců, můžu říci více," dodal.


PSALI JSME


Marek Všetíček je dlouhodobým kondičním trenérem Radka Štěpánka a nadále jím bude. Od letošního června se spekuluje, že daviscupový hrdina Štěpánek, je aktuálně přítelem Kvitové.
 

13

GALERIE: Kvitová si vyrazila na nákupy

Zdroj: Facebook official

Kvitová na nákupech - 2

Hodnocení:


 

Třiadvacetiletá Petra Kvitová, kterou tenisově vede David Kotyza, dlouho spolupracovala se Slovákem Jozefem Ivankem. Za jeho angažmá prožila i životní sezonu 2011, v které vyhrála Wimbledon i Turnaj mistryň. Po loňském horším roce se však rozešli a dlouho netrvala ani spolupráce se Slovákem Bajzou.

ram, čtk TN.cz