O titul v Indian Wells si to rozdají Azarenková se Šarapovovou

Téma:

Běloruska Victoria Azarenková pokračuje v Indian Wells ve spanilé jízdě, když v semifinálovém souboji vyřadila Němku Angelique Kerberovou hladce ve dvou setech 6:3 a 6:4.

Soupeřkou světové jedničky v boji o turnajový primát bude Maria Šarapovová, která postoupila do finále i díky skreči Srby Any Ivanovičové za stavu 6:4 a 0:1.
 

Švýcar Roger Federer vyhrál nad Argentincem Juanem Martinem Del Potrem po setech 6:3, 6:2 a postoupil do semifinále turnaje ve dvouhře.
 

Jeho soupeřem bude Španěl Rafael Nadal, který po třísetové a téměř tříhodinové bitvě udolal Davida Nalbandiana z Argentiny 4:6, 7:5 a 6:4. Druhou semifnalovou dvojici tvoří Srb Novak Djokovič a Američan John Isner.
 

Češky Iveta Benešová a Barbora Záhlavová Strýcová prohrály v semifinále čtyřhry s jihoafricko-americkou dvojicí Liezel Huberová, Lisa Raymondová za 55 minut po setech 1:6 a 2:6.
 

BNP Paribas Open (USA, Indian Wells)
 
Muži (tvrdý povrch, venku, dotace 4 694 969 USD)
 
Dvouhra - čtvrtfinále:
Nadal (2-Šp.) - Nalbandian (Arg.) 4:6, 7:5, 6:4, Federer (3-Švýc.) - Del Potro (9-Arg.) 6:3, 6:2.
 
Ženy (tvrdý povrch, venku, dotace 4 546 804 USD)
 
Dvouhra - semifinále:
Azarenková (1-Běl.) - Kerberová (18-Něm.) 6:4, 6:3, Šarapovová (2-Rus.) - Ivanovičová (15-Srb.) 6:4, 0:1 skreč.
 
Čtyřhra - semifinále:
Huberová, Raymondová (1-USA) - BENEŠOVÁ, ZÁHLAVOVÁ STRÝCOVÁ (ČR) 6:1, 6:2.

Mediafax

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
  • Nova Sport 1

    • MotoGP - VC České republiky (kvalifikace Moto2)

      15:10 16:00
      16:00

      NHL: Chicago Blackhawks - Edmonton Oilers

      17:50

      NHL News

      18:05

      NHL

      20:45

      Nova Cup - Dolní Morava

      20:55

      Večerní sportovní noviny

  • Nova Sport 2

    • NBA: San Antonio Spurs - Utah Jazz

      15:05 17:10
      17:10

      Fotbal: Orlando City SC - Minnesota United FC

      18:55

      RunTour - České Budějovice

      19:05

      NBA: Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers

      21:35

      Rychlá kola (8)

      22:05

      Wolverhampton Wanderers - Olympiakos Pireus

Celý program