VÝMĚNA TENISTEK

NOVÁ LÁSKA! Štěpánek se rozvádí s Vaidišovou. S kým teď randí? Tomu neuvěříte!

Štěpánek, Vaidišová, Kvitová
Zdroj: TN.cz
Témata:

Pozor, pozor. Tahle informace vám dost možná podrazí nohy. Tenista Radek Štěpánek (34) je sice ženatý s Nicole Vaidišovou, ale má novou lásku. Nejlepší českou tenistku Petru Kvitovou. Informaci uvedl jako první deník Blesk.

Český tenis píše příběh lásky, který by snad nevymyslela ani nejznámější spisovatelka románů „červené knihovny“ Danielle Steelová.
 

Představme si hlavní postavy příběhu, o kterém se už nějakou chvíli šušká v tenisovém městě - Prostějově. Radek Štěpánek, Nicole Vaidišová, Petra Kvitová.
 


Všichni tři se pohybují ve světě vrcholového tenisu. Štěpánek je daviscupový hrdina, který pro Česko vyhrál nejednu dechberoucí bitvu a před třemi lety do toho praštil. V katedrále svatého Víta před zraky mnoha celebrit včetně Jaromíra Jágra si vzal Nicole Vaidišovou, bývalou sedmou nejlepší hráčku světa, která už ale raketu pověsila na hřebík.
 

Jak je ale vidět, dlouho jim to nevydrželo. Dokonce už 10 měsíců po svatbě žili novomonaželé odděleně, prožívali krizi a mluvilo se o jejich italské domácnosti.
 


Teď je tu ale horká novinka, nová láska a nový příběh, který by snad zasloužil zfilmovat. Štěpánek se s Vaidišovou rozvádí a jak se říká, za vším hledej ženu. Tou ženou je podle Blesku vítězka Wimbledonu z roku 2011 Petra Kvitová. S tou zřejmě Štěpánek randí. Oba jsou nyní na turnaji v Eastbourne. Česká tenistka ve středu vypadla, Štěpánka dnes čeká čtvrtfinále.

 

 

"Po dohodě s Radkem a Petrou nebudu komentovat, s kým jsou a nejsou,“ cituje Blesk mluvčího daviscupového týmu Karla Tejkala, který ale rozchody obou tenistů potvrdil. „Radek Štěpánek a jeho žena Nicole se dohodli na rozvodu i veškerém vypořádání. A to, že skončil také vztah Petry Kvitové s Adamem Pavláskem, už asi není žádné tajemství,“ dodal Tejkal.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sport, kde kila nevadí. Podívejte se na nejtlustší tenistku světa!

Sexy tenistka Hantuchová celá nahá! Pánové, podáte jí míčky?

ROZVODY našich slavných: Za vším hledej nevěru!

VAŠE PŘÍBĚHY: Rozvod rodičů mě srazil na kolena

jpz TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   FISA World Rowing Coastal Championships

   11:30

   Rychlá kola (12)

   12:00

   Magazín Evropské ligy (6)

   12:50

   NBA – akce měsíce

 • Nova Sport 2

  • 10:45 11:40

   Ligue 1 Highlights (17)

   11:40

   Kaunertal Opening & Total Fight

   12:05

   UFC Reloaded (9)

   13:00

   UFC Fight Night: Overeem vs. Rozenstruik

   16:00

   Element (402)

   16:10

   Fotbal: Montpellier HSC - Paris Saint - Germain

Celý Program