Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 29.7. 2013 13:17
galerie to jsou novoty!

NOVÁ KVITOVÁ? Dieta na prvním místě, k snídani má jen ovoce!

Petra Kvitová
Zdroj: Blog Petry Kvitové
Petra Kvitová
Témata:

Petra Kvitová poslala vzkaz svým fanouškům s amerického Carslbadu. Před startem americké šňůry na tvrdých površích z české tenistky čiší sebevědomí a dobrá nálada.

Média zaplavila před časem zprávy, že se Petra Kvitová dala dohromady s daviscupovým reprezentantem a bojovníkem Radkem Štěpánkem. Možná i proto přišla malá odmlka. Zdá se však, že změna přináší vítězce Wimbledonu z roku 2011 dobrou náladu.
 

"Opravdu jsem potřebovala na chvilku zmizet. Naštěstí jsem mohla být pár dnů doma v Prostějově, mimo to celé tenisové dění," říká Petra Kvitová na svém blogu.
 

15

GALERIE: Petra Kvitová

Zdroj: isifa.com

Petra Kvitová - 4

Hodnocení:


 

Pauza by Kvitové mohla prospět. Svůj zatím poslední turnajový titul získala v únoru v Dubaji na tvrdém povrchu. A s příchodem americké sezony na tvrdých površích má nejlepší česká tenistka opět odhodlání.
 

"Strávila jsem nějaký čas s rodinou a pak jsem opravdu tvrdě pracovala na mé kondici. Měním pár věcí ve své přípravě a také stravě. Jsem šťastná, že mohu oznámit, že se cítím mnohem lépe, i když jsem trochu unavená z dlouhého letu," přibližuje své pocity.


Turnaj v Carlsbadu je pro Petru Kvitovou novinkou. Přesto do něj vstoupí jako přímo nasazená do druhého kola. Její úvodní a svad ne poslední soupeřkou bude lepší ze souboje Laury Robsonové a Ajumi Moritaové.
 

ram TN.cz