Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.8. 2013 19:12
GALERIE JE TO BOREC

Federer jako chrabrý rytíř! Dívka porazila rakovinu a on jí splnil sen

Federer splnil sen dívce, co porazila rakovinu
Zdroj: Twitter
Témata:

Sedmnáctiletá Beatriz Tinocová porazila rakovinu a měla jediný sen. Setkat se se svým idolem, miláčkem a tenisovou ikonou Rogerem Federerem. Toto přání se jí díky jedné americké nadaci splnilo a Švýcar to setkání pojal tak zodpovědně, že z toho bude dívka mít zážitek do konce života.

Mladá tenistka bojovala s rakovinou od svých patnácti let a nyní se zdá, že zvítězila. Celou dobu měla jedno velké přání. Sejít se osobně s Federerem. A toto přání se jí splnilo díky nadaci Make-A-Wish Foundation, což je v překladu "Něco si přej".
 

Beatriz se nezapomenutelným setkáním pochlubila ve světě sociálních sítí a není divu, že její příběh zaujal mnoho lidí po celém světě. Federer je ryzí gentleman a udělal opravdu hodně pro to, aby pro středoškolačku byl společně strávený čas hotovými vánocemi.

14

GALERIE: Federer jako chrabrý rytíř! Dívka porazila rakovinu a Švýcar jí splnil životní sen

Zdroj: Twitter

Federer splnil sen dívce, co porazila rakovinu - 3

Hodnocení:

Beatric napsala do nadace své přání a čekala. A po více než roce se dočkala. Přišli lidé z televize, natočili si několik záběrů a pak na studenty vyrukovaly s tím, že si je vyzkouší.
 

"Dali nám iPad, na kterém běžel Federerův mečbol z loňského Wimbledonu (už z toho jsem byla fakt dost hotová), ale potom, co Roger spadl na zem, záznam se zastavil a objevilo se něco jako domácí video s Rogerem, který říkal 'Ahoj Beatriz, slyšel jsem, že jseš moje velká fanynka, takže tě zvu i s rodinou, aby ses podívala, jak hraju ve Wimbledonu. Sbal si tašky, měj bezpečnou cestu a uvidíme se tu!' (!!!!!!!!) Úplně jsem se zcvokla. Nemůžu tomu uvěřit..." cituje Blesk.cz slova Beatriz.
 

Tenistka se vydala do Londýna, kde pohádka pokračovala. Federer se jí věnoval jako vlastní dceři, dělal jí doprovod, seznámil ji s důležitými lidmi, mohla sledovat jeho trénink a samozřejmě si s ním i sama zahrála.
 

Nejdojemnější chvílí bylo loučení, při kterém ji sám Federer řekl, ať si nechá podepsat více věcí a vůbec nedbal na to, že jeho nervózní manažer už v rohu supěl jako parní lokomotiva, protože už měl být se Švýcarem někde jinde.
 

Federer se pak srdečně rozloučil i s celou rodinou Beatriz. "Objal mou matku, otce a sestru a pak byla řada na mě. Řekl mi, že jsem si prošla hodně věcmi a opravdu těsně mě objal a já se hrozně hrozně moc rozbrečela na jeho rameni. Byl jako medvídek. Když jsem ho pustila, stále jsem vzlykala, a pak jsem viděla, že má v očích taky slzy," svěřila se mladá tenistka, pro kterou byly dny strávené s Federerem hotovým splněním životního snu.

TN.cz