Aktualizováno 5.7. 2014 10:42
video wimbledon

Finálová bitva Kvitové začne už v posteli. Petra si pustí Ordinaci

Zdroj: isifa.com

Petru Kvitovou čeká už zítra wimbledonské finále. Novinářům dnes prozradila, jak tráví poslední hodiny před ostře sledovaným zápasem. Snaží se prý hlavně relaxovat a pomáhá ji v tom její oblíbený seriál televize Nova.

Skoro to vypadá, že ještě předtím než Kvitová a její soupeřka Eugenie Bouchardová vstoupí na kurt, tak svedou na dálku souboj v posteli. "Budu se snažit, abych se dobře vyspala - to může být klíčové," říká kanadská sympaťačka.


I Petru Kvitovou stálo semifinále proti kamarádce Lucii Šafářové spoustu sil - hlavně těch psychických. "Hodně jsem se budila. Nevím, jestli to bylo v hlavě, ale s tou Luckou to bylo hodně vypjaté," říkala.


Petra Kvitová má ale na nervy před rozhodujícím utkáním recept. "Já mám ještě jeden díl Ordinace, který můžu skouknout a to je všechno," usmívala se nejlepší česká tenistka. Před zítřejším dnem D už toho moc nenatrénuje. Potřebuje hlavně relaxovat.


Eugenii Bouchardové je sice teprve dvacet let, ale úspěchu podřizuje skutečně všechno jako pravá profesionálka. Nenechá se ničím rozptylovat. Třeba sociální sítě, ty pro ni neexistují.


Kolik nabídek k sňatku už dostala přes Twitter? "Při turnajích se snažím soustředit a sociální sítě nechodím. Ale možná, že až se vrátím, tak na některé odpovím," usmívala se na tiskové konferenci.


Mimo turnaje je ale tato kanadská kráska na internetu aktivní, a to hlavně, co se fotek týká. Obrázky má coby fanynka hokejového Montrealu a do světa šel i její snímek v županu nebo na červeném koberci. Snad v její sbírce nepřibude i snímek s trofejí pro letošní šampionku Wimbledonu.


Jak to dopadne, můžete sledovat v sobotu od 15:00 na Nově.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Královské ksichty: Takto fandí vévodkyně Kate

Petra Kvitová: Jsem psychicky unavenější

Jaromír Vlček TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 21:05 23:45

   NHL: Nashville Predators - Dallas Stars

   23:45

   NHL – akce měsíce

   00:00

   Rychlá kola (4)

   00:30

   Czech rally 2019 (1)

   01:05

   NHL: St. Louis Blues - Winnipeg Jets

   09:00

   Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 22:00 22:50

   UFC Unleashed (2)

   22:50

   Element (385)

   23:00

   Natural Track Luge - World Championship

   23:35

   NBA: San Antonio Spurs - Denver Nuggets

   02:00

   RunTour – České Budějovice

   02:15

   Valencia CF - Villarreal CF

Celý Program