Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Berdych postoupil do osmifinále, Kvitová další obětí nákazy

Témata:

Tomáš Berdych porazil ve 3. kole v Indian Wells domácího Andyho Roddicka po setech 6:3, 4:6, 6:2 a v osmifinále ho čeká Španěl Nicolas Almagro.

Petra Kvitová po vyřazení ze 3. kola dvouhry nenastoupila do zápasu čtyřhry, kde měla hrát po boku Bělorusky Viktorie Azarenkové, ovšem také česká ženská jednička se stala obětí střevní nákazy, která v Indian Wells řádí.


Lucie Šafářová prošla do osmifinále dvouhry, když jí po prohraném prvním setu 6:2 skrečovala Italka Francesca Schiavoneová.


BNP Paribas Open (USA, Indian Wells)

Muži (tvrdý povrch, venku, dotace 4 694 969 USD)

Dvouhra - 3. kolo: BERDYCH (7-ČR) - Roddick (30-USA) 6:3, 4:6, 6:2, Djokovič (1-Srb.) - Anderson (JAR) 6:2, 6:3, Ebden (Aus.) - Fish (8-USA) 6:3, 6:4, Isner (11-USA) - Monaco (22-Arg.) 7:5, 7:5, Almagro (12-Šp.) - Giraldo (Kol.) 4:6, 6:2, 7:6(2), Simon (13-Fr.) - Wawrinka (23-Švýc.) 6:4, 6:4, Andujar (Šp.) - Ramos (Šp.) 7:6(5), 6:4.


Ženy (tvrdý povrch, venku, dotace 4 546 804 USD)

Dvouhra - 3. kolo: ŠAFÁŘOVÁ (23-ČR) - Schiavoneová (10-It.) 6:2, skreč., Šarapovová (2-Rus.) - Halepová (Rum.) 6:3, 6:4, Wozniacká (4-Dán.) - Arvidssonová (Švéd.) 3:6, 7:5, 6:2, Petrovová (30-Rus.) - Stosurová (6-Aust.) 6:1, 6:7(6), 7:6(5), Bartoliová (7-Fr.) - Scheepersová (JAR) 6:2, 6:0, Ivanovičová (15-Srb.) - Pervaková (Kaz.) 6:7(8), 6:3, 6:2, Vinciová (21-It.) - Cibulková (16-SR) 6:7(5), 6:0, 6:4, Kirilenková (20-Rus.) - Domínguezová Linová (Šp.) 6:2, 4:6, 6:4.

Čtyřhra - 2. kolo: Erraniová, Vinciová (5-It.) - Azarenková, KVITOVÁ (Běl./ČR) - bez boje.

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

  • Nova Sport 1

    • 13:05 15:00

      GCF 50 - Cage Fight Příbram

      15:00

      Cricket Champions League

      15:25

      Rychlá kola (10)

      15:55

      Off-road Maraton (6)

      16:15

      Truck Racing Magazine (8)

      16:35

      NHL: Behind the Glass – Philadelphia Flyers (3/4)

  • Nova Sport 2

    • 13:00 14:45

      NHL: Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning

      14:45

      World Grand Prix Darts 2019

      16:15

      Sportovní originály – 180 s Maxem Hoppem

      16:45

      Nova Cup 2019 – Gočárovy schody

      17:00

      GCF 50 - Cage Fight Příbram

      19:00

      MONETA Czech PGA Tour (6)

Celý Program