Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jágr a kráska Kurnikovová v akci, hráli tenis a golf

Anna Kurnikovová
Zdroj: Mediafax
Anna Kurnikovová
Témata:

Bývalá tenisová hvězda a reklamní celebrita Anna Kurnikovová sehrála na Moravě dvě exhibice. U golfu i tenisu je dělal parťáka Jaromír Jágr.

Anna Kurnikovová zahájila ve Slavkově u Brna golfový turnaj.
Kromě tenistky se v golfovém areálu sešli i tři olympijští vítězové - hokejisté Jaromír Jágr a Martin Straka, desetibojař Roman Šebrle a herci Jiří Bartoška a Marek Eben. Největší pozornost však na sebe strhla Kurnikovová, která tenisu nechala před šesti lety."Je možná šance, že si zahraji profesionální čtyřhru," culila se bývalá deblová světová jednička, která přijela do Česka na pozvání pořadatelů tenisového turnaje UniCredit Czech Open. Návrat ke dvouhře už si ale představit neuměla. "Musela bych zase trénovat šest hodin jako dříve a nevím, jestli by to moje tělo zvládlo," doplnila.

Anna Kurnikovová
Zdroj: Mediafax Anna Kurnikovová

Nejvíce se Kurnikovové ve čtyřhře dařilo s Martinou Hingisovou. Spolu vyhrály dvakrát i grandslamové Australian Open. Třeba by jednou se Švýcarkou, které letos na podzim vyprší trest za doping, mohla spolupráci obnovit. "Jsme čas od času v kontaktu a není to špatný nápad. Možná by to stálo za zvážení," přikývla Kurnikovová.


Jágr netrefoval jamky holí ale rukou


Česká hokejová legenda Jaromír Jágr jen potvrdila, že golf nehraje. A podle učinkování útočníka ruského Omsku na greenech to bylo znát. S kamarády si hrál s golfovými míčky a rukou jako při petanque se snažil trefit do jamky. Pak asi čtvrt hodiny zkoušel patovat. "A byl jsem unavenej," vtipkoval hokejista.


 

Jaromír Jágr
Zdroj: Mediafax Jaromír Jágr

Každopádně na tiskové konferenci Kurnikovové Jágr zabodoval. "Pamatuji si ho, když hrál ve státech. Byl neuvěřitelný, jedna z legend," prohlásila na jeho adresu Ruska . "Moc se na něho těším."


Jaromír Jágr golfový turnaj vynechal a odpoledne se představil v Prostějově s Kurnikovovou, expremiérem Mirkem Topolánkem a dalšími osobnostmi v exhibičním zápase v tenise.

rk TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 03:00 04:00

   Ligue 1 Highlights (5)

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: FC Nantes - Stade Reims

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Major League Soccer Highlights (28)

   11:30

   SK Slavia Praha v Evropské lize 2019

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Portland Timbers - D.C. United

   10:45

   Běhej Lesy – Jizerská

   11:00

   Kart Grand Prix Le Mans

   11:30

   Mystic Sk8 Cup

   12:00

   Romaniacs - MotoX Enduro

   12:30

   Cyklomagazín (4)

Celý Program