Vyhrajte Lamborghini Gallardo LP 560-4!

Nastoupíte do nového Lamborghini, zavřete dveře, sešlápnete plyn...jenom sen? Díky PokerStars Lamborghini freerollu jste svému snu blíže, než si myslíte.

Vítěz série denních freeroll turnajů totiž získá klíče od nového Lamborghini Gallardo v hodnotě $200.000. Gallardo je schopné dostat se z 0 na 100 km/h kolem čtyř sekund a hladinu vašeho adrenalinu zvedne ještě mnohem rychleji.


Freerolly se konají na PokerStars každý den a nejlepší hráči postupují do velkého týdenního finále. Nejlepších 2.000 hráčů pak postupuje každý týden do Grand Finále o $250.000, kde vítěz získá navíc vysněné klíče.


Každý den běží na PokerStars 24 kvalifikačních freerollů plus satelity s buy-iny $1,1 a $11. Kvalifikujte se do týdenního finále a jste již jen krůček od Grand finále, jehož vítěz získá klíčky od vysněného Lamborghini Gallardo LP 560-4. To ale není vše. V každém týdenním finále se hraje nejen o postup ale také o stotisícový prizepool a v Grand finále se kromě hlavní ceny utkají hráči o neuvěřitelných $250.000.


Jedná se o jednu z největších akcí herny PokerStars v historii a samotné turnaje jsou ideální volbou jak pro začínající, tak pro zkušené hráče. Pokud jste na PokerStars ještě nezačali hrát, právě teď je ideální šance začít a to zcela zdarma.


Není nic jednoduššího než si stáhnout software PokerStars, nainstalovat ho do vašeho počítače a můžete začít hrát. Sledujte instrukce na obrazovce, které vám pomohou s instalací pokerového klienta i se samotnou registrací.


Kde najdu jednotlivé turnaje Million Dollar Lamborghini Freeroll


Všechny turnaje naleznete v PokerStars lobby pod záložkou Turnaje (Tourney) – všechny (All), popř. Turnaje (Tourney) - Freeroll nebo do turnajového filtru jednoduše naťukejte „Lamborghini“. Díky obrovskému zájmu hráčů o tyto freerolly je každému povolen pouze jeden vstup do freerollu denně.

 

tabulka

 

Registrujte se na PokerStars ještě dnes a hrajte o jedinečné Lamborghini Gallardo.

 

Jan Hedbávný

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Závod Zbraslav - Jíloviště

   12:25 12:40
   12:40

   NHL – akce měsíce

   12:45

   Element (422)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   UFC Fight Night: Covington vs. Woodley

   15:00

   MotoE World Cup - Emilia - Romagna

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Olympique Marseille - Lille OSC

   11:00 12:45
   12:45

   Nova Cup - Opava

   13:00

   NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

   15:00

   Ragby: Bath Rugby - Gloucester Rugby

   16:45

   Závod Zbraslav - Jíloviště

   17:00

   MČR v Gran Turismo Sport (4)

Celý program