Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.12. 2011 14:33

Vondráčková porodila Plekancovi syna. Vyroste z něj hokejista?

Témata:

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec dostali předčasný vánoční dárek. Dříve než bylo v plánu, porodila zpěvačka syna Matyáše.

Velmi šťastné období prožívá Tomáš Plekanec. Nejen, že se mu v NHL daří, navíc mu jeho přítelkyně dala to nejcennější, co může. Porodila mu dítě. Syn Matyáš přišel na svět v Montrealu už v neděli a to měsíc před termínem, který pár oznámil veřejnosti.
 

PSALI JSME:

Vondráčková: Rodit budu v Kanadě, je to tu super
 

Plekanec se vrátil domů z Los Angeles, kde Montreal naposledy hrál, právě včas, aby mohl být u porodu. Kvůli tomu, aby mohl být se svou manželkou a synem, se nezúčastnil ranního tréninku s týmem. "Tomášovi všichni gratulujeme. Bylo štěstí, že se to stalo zrovna v době, kdy jsme nebyli na výjezdu, takže Tomáš mohl být u toho. Je to jedna z nejkrásnějších věcí, která se může v životě přihodit," blahopřál Plekancovi jeho spoluhráč Mathieu Darche.
 

Podívejte se na rozhovor s Lucií Vondráčkovou a Tomášem Plekancem několik dní před porodem:


 

Ještě v sobotu jsme s Plekancem přitom mluvili po zápase v Los Angeles a nic nenasvědčovalo tomu, že se porod blíží. "Ještě je čas, takže uvidíme, teď jedeme domů. Všechno je jak má být a já se hodně těším," řekl Plekanec.
 

Lucie před necelým týdnem jen prozradila, že to asi bude kluk. "No vypadá to že jo, protože co ten tam dělá, ten vždycky když začne hokej, když začne ten humbuk kolem, tak to jsou kotrmelce, takže já bych řekla, že už trénuje," řekla s úsměvem zpěvačka.

 

Anketa

Stane se ze syna Vondráčkové a Plekance hokejista?

Hlasovalo 959 lidí.

Seriózní kanadská média sice nesdělují informaci o narození potomka hokejisty a zpěvačky v samostatných zprávách, ale The Gazette informaci zmiňuje v článku o situaci v kádru týmu Montreal Canadiens, do něhož se vrací útočník a nejlepší střelec mužstva Max Pacioretty po třízápasovém trestu za faul na obránce Pittsburghu Krise Letanga.

 

"Paciorettyho návrat způsobí dominový efekt ve složení útočných řad. Bude v linií s Tomášem Plekancem, který byl v pondělí (na tréninku) omluven, protože jeho manželka v neděli porodila syna, a Brianem Giontou," píše The Gazette. Na narození chlapečka reagovali Plekancovi spoluhráči gratulacemi na svých účtech v sociálních sítích. Zprávu převzala další média.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Devětadvacetiletý Tomáš Plekanec a jednatřicetiletá zpěvačka, filmová, muzikálová a divadelní herečka Lucie Vondráčková se letos 17. červenci téměř tajně vzali v Praze v kapli Svaté Kláry v Troji. O měsíc později oznámili, že čekají potomka. Plekanec je klíčovou postavou týmu Montreal Canadiens, v němž působí od roku 2003. V roce 2010 v Montrealu prodloužil smlouvu o šest let a nový kontrakt mu zajišťuje celkový příjem ve výši 30 milionů dolarů. Lucie Vondráčková skončila letos druhá v anketě Zlatý slavík. Má na kontě 12 hudebních alb.

 

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Ranní Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Ranní Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Fieberbrunn)

   11:35

   Ligue 1 Highlights (33)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:40

   Fotbal: Hamburger SV - RB Lipsko

   10:40

   Natural Track Luge - World Championship

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   12:50

   Proběhni.se 2019

   13:00

   NBA: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets

   15:00

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - SG Flensburg - Handewitt

Celý Program