VIDEO charr neměl nárok!

Čtyři kola, a ring se zalil krví! Kličko podesáté obhájil mistrovský titul

Zakrvavený Manuel Charr
Zdroj: isifa.com
Zakrvavený Manuel Charr chtěl pokračovat, rozhodčí byl ovšem proti.

Boxerský zápas o titul WBC v super těžké váhové kategorii ovládl ukrajinský bijec Vitalij Kličko. Po lehčím úderu způsobil Manuelu Charrovi krvavou ránu a podesáté obhájil mistrovský pás.

Za fenomenálního vstupu do ringu měl Kličko od diváků mnohem větší ohlas než jeho soupeř, ale to rozhodně nebylo nic nečekaného. Pomohlo mu i vystoupení manželky Natalie, která bezprostředně před začátkem duelu zazpívala

Stejně jako u vstupu do ringu se i začátek zápasu vyvedl spíše ukrajinskému boxerovi. Manuel Charr zvolil spíše defenzivní taktiku a po chvilce se Vitalij Kličko přestal dokonce i krýt. Německý boxer se osmělil až ke konci kola, ale většině úderů se Kličko úspěšně vyhnul.

Druhé kolo přineslo mnohem zajímavější podívanou, a přes několik povedených úderů ze strany Charra stačila Kličkovi jedna povedená rána k tomu, aby svému soupeři dopřál první počítání zápasu. Z prvního pádu na zem se však oklepal.
 


 

V pořadí třetí kolo začal mnohem aktivněji Charr, ale zapomněl si chránit hruď, a tak inkasoval hodně tvrdých ran do žeber. Ani to ho ovšem neodradilo od pokračování ve vysněném souboji o titul mistra světa.
 


 

Ve čtvrtém kole začal německý boxer chybovat a Kličko měl jasnou převahu. V polovině kola vyslal "Dr. Ironfist" lehký přední direkt a stačilo mu to k tomu, aby svému sokovi roztrhl kůži pod okem. Během chvilky byl Kličkův vyzyvatel téměř celý od krve, a tak ho lékař k dalšímu boji už nepustil. Charr se ho sice snažil přesvědčit, ale marně.
 

Mistrovský titul WBC v super těžké váze tak podesáté obhájil Vitalij Kličko, a jelikož se plánuje naplno věnovat politické kariéře, je možné, že byla tato obhajoba jeho poslední.
 

Tereza Janovská
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Finálová série Stanley Cupu 2010

   21:05 23:05
   23:05

   Element (414)

   23:15

   Večerní sportovní noviny

   23:20

   Finále Východní konference NHL 2019

   01:05

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2019

   02:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   20:00 23:00
   23:00

   Karel Sedláček – První profesionál

   23:10

   World Darts Championship 2019

   02:00

   Andrea Dovizioso - Neohrožený

   09:00

   Tipsport Premier League 2020

   11:30

   Sportovní originály - 180 se Stephenem Buntingem

Celý program