Souboj Pacmana s Cottem v Las Vegas slibuje krev a akci

Zřejmě nejlepší boxer současnosti Manny Pacman Pacquiao se utká s držitelem pásu světového šampiona ve velterové váze.

Filipínský národní hrdina a blízký přítel tamní hlavy státu Manny Pacquiao oznámil jméno svého nejbližšího soupeře. Zřejmě nejlepší boxer současnosti se v listopadu v Las Vegas mezi provazy utká s trojnásobným mistrem světa a držitelem pásu organizace WBO ve velterové váze Miguelem Cottem z Portorika. Pacman, jak se Pacquiaovi přezdívá získal sám titul šestkrát, navíc v různých váhových kategoriích.


Podívejte se, jak Pacquiao ukončil kariéru Zlatému hochovi Oscaru de la Hoyovi:


“Manny Pacquiao a Miguel Cotto se dohodli, že se spolu utkají v Las Vegas v MGM Grand Garden Aréně. Je to opravdu vzrušují, protože jde o vážně velký souboj. Tihle dva jsou opravdoví válečníci,“ uvedl promotér duelu a zároveň manažer obou boxerů Bob Arum.


Favoritem duelu bude určitě Filipínec, který se za posledních devatenáct měsíců vypracoval v zřejmě nejuznávanějšího boxera současnosti. Pomohla mu k tomu vítězství hned ve čtyřech různých váhových kategoriích. Pacquiao postupně porazil Juana Manuela Marqueze v superpérové váze, Davida Diaze v lehké, Zlatého hocha Oscara de la Hoyu poslal do důchodu po svém drtivém vítězství v duelu veltrové váhy a naposledy letos v květnu vypráskal také Rickyho Hattona v superlehké váze.


Podívejte se, jak si ve svém posledním zápase Pacquiao poradil s Ricky Hattonem:


Cotto se nedávno představil ve vyhlášené newyorské Madison Square Garden, kde po sporném rozhodnutí sudích porazil ghanského bijce Joshuu Clotteyho.


Promotér: Očekávám krev a akci


“Ať už to dopadne jakkoli, myslím si, že tenhle duel bude klasikou díky tomu, jakým způsobem oba borci boxují. Pokud chcete krev, akci a opravdický zážitek, nesmíte si tenhle duel nechat ujít,“ dodal s neskrývaným entusiasmem Arum. Jeho nadšení se není třeba divit, vzhledem k tomu, že se střetnou dvě ovečky z jeho stáje, získá do své kapsy dvojnásobek své obvyklé “porce medvěda“.

dfk TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   FCSB - FC Slovan Liberec

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   12:50

   Element (423)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Lincoln City - Liverpool FC

   09:00 10:45
   10:45

   UFC Countdown: Adesanya vs. Costa

   11:35

   Inside the Octagon: Adesanya vs. Costa

   12:00

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   13:00

   NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

   15:00

   Fotbal: Portland Timbers - Seattle Sounders FC

Celý program