Pětiletý baseballový zázrak: odpaluje míčky letící 136 km/h

Už nyní je hvězdou, kterou sleduje celý svět. Nadějný pětiletý basebalista Ariel Antigua pálí do míčků letící rychlostí 136 km/h.

Že někdo pálí do do míčků letící takovouto rychlostí, na tom není nic zvláštního. Vždyť světový rekord v rychlosti nadhozu je 165,727 km/h. Jenže když uvážíte, že si s touto rychlostí dokáže poradit pětiletý kluk, už na tom něco zvláštního je.
 

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO: Hokejový supergól á la freestyle
 

Představte si, že stojíte s baseballovou pálkou na hřišti a proti vám je nadhazovač, který se na vás chystá vypustit projektil takovou rychlostí, že kdyby vás zasáhl, pravděpodobné byste skončili v nemocnici. Jenže on vás nechce poslat do nemocnice. Chce, abyste jeho prudký nadhoz neodpálili.
 

To si uvědomuje i Ariel Antigua. Ale v situaci, kdy by obyčejný i dospělý člověk s velkou pravděpodobností rychle letící míček netrefil, pětiletý klučina neomylně zasahuje a odpaluje do na jeho věk více než slušné vzálenosti.
 

PSALI JSME:
Policista v Brazílii zneškodnil vyloučeného fotbalistu pepřovým sprejem
 

Fenomenální klučina ze školky, který má rád plyšáky a autíčka, je obyčejné dítě z předměstí New Jersey. Svým supertalentem ale zaujal i přední světové baseballisty.
 

"Na svůj věk je neuvěřitelně dobrý v práci s rukavicí a celkovým přehledem o hře. Ale to, jakým způsobem odpaluje míčky, to jsem v životě ještě neviděl. Je to malý chlapec, který se těší ze života a my jsme moc šťastní, že mu můžeme pomáhat rozvíjet jeho talent,“ pochválil svého žáka vlastník baseballového centra The Hot Corner v Lyndhurste v New Jersey Edwin Ortiz.

Jan Pavlíček TN.cz
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Highlights 2018

   01:00 01:55
   01:55

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2018: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Harlequins - Exeter Chiefs

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   01:15 03:45
   09:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

   10:45

   UFC Reloaded (28)

   11:30

   FIVB Beach Volleyball - Tokio

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - New Jersey Nets

   14:30

   NBA Triple (18)

Celý program