Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

TO BUDE PODÍVANÁ

Parádní boje v kleci DNES ŽIVĚ na NOVA Sport! Sledujte Fight Night

Duben je pro fanoušky UFC a bojových sportů velmi nabitý a prémiová stanice NOVA Sport nehodlá zůstat pozadu. Hned první dva dubnové víkendy se můžete těšit na přímé přenosy skvělých bojových galavečerů. Už tuto sobotu začínáme na NOVA Sport živým přenosem z americké Virginie.

Hned druhý galavečer UFC na NOVA Sport a hned živě přímo z USA. Tak to je paráda, která potěší nejednoho fanouška a po zjištění plánovaných přenosů budou mít o programu na sobotní večer jasno.

 

PODÍVEJTE SE NA UPOUTÁVKU!

 

 

Před diváky se v kleci ve městě Fairfax po rok a půl dlouhé pauze, způsobené těžkým zraněním kolene, opět ukáže vítězka TUF 18, Julianna Pena. Po vítězství 18. série TUF se očekávalo, že tahle svěřenkyně Mieshy Tate zamíchá kartami v bantamové váze, ale příležitost má až nyní. Teprve 25letá „venezuelská dračice“, jak se jí přezdívá, narazí na stejně starou Rusku, Milenu Dudievu, která má i shodnou bilanci v UFC, tedy zatím pouze jedno vítězství.

 

Vyznavači grapplingu si přijdou na své u zápasu Michael Chiesa vs. Mitch Clarke. Tyto dvě lehké váhy končí drtivou většinu zápasů submisí. Za mírného favorita bude považován Michael Chiesa, který stejně jako Julianna Pena vyhrál jednu ze sérií TUF (mimochodem jediná LIVE verze). Pokud se rádi podíváte na excelentní technický boj na zemi, tito dva borci ho zřejmě nabídnou.

UFC Fight Night

Pokud má některý ze zápasů vysokou šanci být zápasem večera, tak je to právě souboj mezi Masvidalem a Iaquintou. Od vyznavačů brazilského Jiu-Jitsu se tedy vrátíme ke kořenům, tedy boxu a kickboxu. Oba pánové se mohou chlubit skvělými technikami a to ve všech ohledech. Iaquinta má menší výhodu ve wrestlingu a je mj. sparingpartnerem šampiona střední váhy Chrise Weidmana, dále dává velký důraz na práci nohou a útočí především vybroušenými boxerskými údery. Naopak Masvidal přidává k boxu i kopy a svým delším rozpětím má šanci zápas kontrolovat. Tento souboj jednoduše nudit nebude, za vše mluví poslední výkony obou účastníků.

 

Největší hvězdy se ale divákům představí v hlavním zápase večera. Oba bojovali o titul s Josém Aldem a oba prohráli. Dva poslední vyzyvatelé o titul pérové váhy, kteří by rádi dostali znovu šanci bojovat o cenný pás. Chad Mendes a Ricardo Lamas tak hodlají dát do zápasu vše, jelikož si uvědomují, že dobrý výkon jim kýženou pozici může zajistit. Lamas proti Aldovi nepodal nejlepší výkon, naopak Mendes bojoval do poslední minuty a s Aldem divákům nabídli jeden z nejhezčích zápasů loňského roku, i proto je favoritem právě Mendes. Lamase ale nejde jednoduše odepsat, už kvůli jeho komplexnosti a většímu rozpětí rukou. Nechme se tedy překvapit, kdo podá lepší výkon s příslibem titulového zápasu. V sázce je hodně.

 

Všechny tyto zápasy budete mít možnost exkluzivně živě sledovat na prémiové stanici NOVA Sport a videoportálu VOYO v sobotu 4. dubna od 19:05. Na VOYO bude záznam utkání k dispozici ještě sedm dní po jeho živém odvysílání na obrazovce.

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   Fotbal: FC Metz - AS Monaco

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   MONETA Czech PGA Tour (5)

   12:05

   NBA 2019

   12:30

   Cape Pioneer Trek

   13:00

   Cape Pioneer Trek Finals

 • Nova Sport 2

  • 09:00 11:30

   Melbourne Darts Masters

   11:30

   Ligue 1 Preview (2)

   12:00

   UFC Connected (6)

   12:30

   MAXI TIP Poker Tour (12)

   13:00

   Fotbal: LA Galaxy - Seattle Sounders FC

   14:40

   Cyklomagazín (3)

Celý Program