Pacquiao Hattonovi málem urazil hlavu. TOP 5 knockoutů v boxu

O víkendu Manny Pacquiao knockoutoval v titulovém zápase Rickyho Hattona ve druhém kole. My jsme pro vás našli další nejdrsnější knockouty všech dob.

Filipínský boxer Manny Pacquiao získal v Las Vegas titul profesionálního mistra světa organizace IBO v lehké welterové váze. Na zápase se těšily tisíce lidí v aréně MGM Grand Hotelu a další miliony u televizních obrazovek. V očekávání byl dlouhý urputný boj, ale nic takového se nekonalo. Vice ZDE.

Manny Pacquiao trestal Rickyho Hattona jako malého kluka a Brit se ani nenadál a ležel na zemi. V prvním kole ještě našel síly na to se zvednout, druhé kolo už se mu stalo osudným.

Na knockout "Pacmana" se podívejte na videu:Když zápas skončí knockoutem, jsou fanoušci nadšeni mnohem více, než když o vítězi rozhodne bodování rozhodčích.

Podívejte se na výběr těch lidově řečeno "nejhustějších" knockoutů.

1. JULIAN JACKSON versus Herol Graham
Stejně jako Ricky Hatton skončil na zemi Herol Graham, přezdívaný Bomber. Stalo se tak v roce 1990 v rámci titulového zápasu organizace WBC ve střední váze. Zápas se konal ve Španělsku a Jackson poslal svého soka nemilosrdně k zemi ve čtvrtém kole, když z defenzivní pozice vypálil neuvěřitelný pravý hák a Grahamovo tělo se jen bezvládně sesulo k zemi.2. AZUMAH NELSON v Pat Cowdell
Jak popsat souboj ghanského boxera Azumaha Nelsona s Patem Cowdellem…. Třeba jako trochu drsnější pohádku s názvem "Jak omračující levý zvedák ničil."
Ghaňan Nelson totiž v roce 1985 porazil v Birminghamu domácího miláčka Pata Cowdella v zápase o titul světového šampiona v pérové váze. Místní hrdina Cowdell byl poslát k zemi dříve, než se diváci stačili usadit do sedadel...3. JIMMY THUNDER v Crawford Grimsley
Jestliže u předchozího videa se diváci nestihli ani posadit, tak v případě zápasu Jimmyho Thundera s Crawfordem Grimsleym se někteří zřejmě ani nestihli dostat do arény. Prvně jmenovaný poslal na zem svého soupeře hned prvním úderem.4. HASIM RAHMAN v Lennox Lewis
Nyní něco o zápasech dvou legend Hasima Rahmana a Lennoxe Lewise. V roce 2001 se oba borci potkali v ringu poprvé. Favoritem byl Lewis, který svou roli plnil. Jenže když nastoupila Rahmanova drtivá pravá ruka, Lewisova role byla ta tam a boxerský svět byl v šoku.Odveta na sebe ale nenechala dlouho čekat. Už o sedm měsíců později se oba boxeři střetli znovu a tentokrát se karta obrátila a papírové předpoklady se naplnily. Lennox Lewis knockoutoval Rahmana.5. ANTONIO TARVER v Roy Jones Jr.

"Kouzelný muž" Roy Jones Jr. naprosto nečekaně prohrál zápas, kterému měl jasně dominovat. Jednalo se o jedno z největších překvapení boxerského světa. Jonese knockoutoval Antonio Tarver necelou minutu a půl před koncem druhého kola. Až do té doby se během padesáti kol dostal Roy Jones Jr. na žíněnku jen jednou.

jpz TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • FCSB - FC Slovan Liberec

   09:05 11:00
   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   12:50

   Element (423)

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   MČR v Gran Turismo Sport (4)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Lincoln City - Liverpool FC

   09:00 10:45
   10:45

   UFC Countdown: Adesanya vs. Costa

   11:35

   Inside the Octagon: Adesanya vs. Costa

   12:00

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   13:00

   NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

   15:00

   Fotbal: Portland Timbers - Seattle Sounders FC

Celý program