Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.5. 2015 16:36
Rugby League smutní

Otci dvojčat se na hřišti zastavilo srdce. Oživování nepomohlo

Smrt Dannyho Jonese
Zdroj: Twitter

Odehrál pouhé čtyři minuty. Pak Danny Jones zkolaboval na postraní lajně hřiště. Hvězdě Keighley Cougars se stal zápas s London Skolars osudným. Tragédii neodvrátila ani velká snaha lékařů.

Jones byl z hřiště převezen do nemocnice, kde doktoři o život ragbisty bojovali. Přestože se snažili, nepodařilo se jim ho vrátit k životu. Zápas se samozřejmě nedohrál, byl přerušen o poločase za stavu 12-6 pro hostující Keighley.

 

Welšský reprezentat se nedávno stal otcem dvojčat. Teď je jim teprve pět měsíců a budou muset vyrůstat jen se svou matkou. „Soucítím s Dannyho rodinou. Je to hrozné,“ vyjádřil se k nečekanému úmrtí jeho reprezentační kolega Ben Flower.

 

Před pár dny zemřel na následky srdeční zástavy belgický fotbalista Grégory Mertens. Čtěte ZDE!

 

„Danny byl milován a respektován všemi v klubu i v celé Rugby League. Navždy zůstaneš v našich srdcích,“ tweetnul jeho klub v neděli večer po oficiálním prohlášení Jonese za mrtvého.

 

Keighley Cougars ho nebudou postrádat pouze jako výborného člověka, který byl duchem kabiny, ale také jako skvělého a klíčového hráče. Jones odehrál za Keighley Cougars 150 zápasů a na své konto nastřádal více než 1 000 bodů.

vot TN.cz