VIDEO BOJOVAT DO POSLEDNÍHO DECHU

Olympionik Vávra Hradilek jako herec. Podpořte jeho emotivní film

Vávra Hradilek
Zdroj: TN.cz

Stříbrný medailista z olympiády v Londýně Vavřinec Hradilek miluje vodu, adrenalin a kdejakou výzvu. Tohle všechno spojuje jízda na kajaku. Teď se elitní český kajakář ponořil do role filmového herce. V krátkém filmu hraje sám sebe a vypráví svůj příběh. Podívejte se na jeho film a podpořte ho v zajímavé soutěži.

"Vždycky mě fascinovala voda. Když mi bylo pět, hodili mě do vody a doufali, že se naučím plavat, ale já šel ke dnu. Na dně jsem se od té doby ocitl mnohokrát. Jestli mě voda něco naučila, tak přijímat prohru. Přijmout jí a být lepší příště. Život je nezdarů plný a schopnost se z nich poučit je klíč k jeho prožití," říká v úvodu krátkého filmu Vávra Hradílek.

 

PODÍVEJTE SE NA JEHO KLÍPEK.
 

Hradilek se přihlásil do prestižní soutěže na kajakářsko-filmařské scéně. Tato soutěž v posledních letech nabírá na obrátkách a český olympijský medailista by i zde rád uspěl. Podpořte jeho snímek Feel The Flow!

 

"Feel The Flow je jediný snímek, který je z prostředí olympijské disciplíny a i přesto je vidět, že do soutěže patří vzhledem k příběhu a zpracování. Pro mě a všechny, kteří se na videu podíleli, by úspěch znamenal hodně. Proto prosím všechny, aby se na video koukli a poslali ho tak dál. S výhrou bychom eventuelně naložili s dobrým ůmyslem podpořit další projekty ať už vlastní nebo i jiné," řekl Vávra Hradilek.

Související témata:
jpz TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:05 12:40

   Florbal: OLS - Oilers

   12:40

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC

   14:30

   MotoGP – Virtuální závod

   15:10

   Basketbal: Turk Telekom - Dinamo Sassari

 • Nova Sport 2

  • 09:30 12:30

   World Cup of Pool 2019

   12:30

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (1)

   12:45

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

   13:00

   Fotbal: FC Nantes - Montpelier HSC

   14:45

   Fotbal: Stade Reims - Lille OSC

   16:30

   UFC Greatest Fights (4)

Celý Program