Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 5.3. 2015 10:12
nova sport přímý přenos

Maturák a pak BOX! Blonďatou Fabianu čeká výzva v profiringu

Zdroj: TV Nova

Stát se tváří nové české profistáje? Na to se nedalo říct ne! Mladičká blondýnka Fabiana dostala nabídku od veleúspěšného boxera Lukáše Konečného. A v sobotu večer jí čeká premiéra snů!

Před pár dny si užila maturitní ples a zářila v krásných červených šatech. o týden později už bude stát v ringu nabité haly v Magdeburgu. Na galavečeru top stáje SES Boxing si poprvé užije zápas jako profesionálka.
 

„Událo se to všechno hrozně narychlo, ale moc se těším. Je to nabídka, která se neodmítá," řekla Fabiana Bytyqi serveru profiboxing.com.
 

Je jí teprve devatenáct a když jí potkáte na ulici, neřekli byste, co se v ní skrývá. Ale pozor, má za sebou docela slušnou kariéru. Než se začala věnovat čistě jen boxu, tak si udělala renomé coby kickboxrerka. V juniorské kategorii vyhrála mistrovství České republiky ve fullkontaktu, ovládla i Slovak Open.


PSALI JSME


Pro box má prý ale ještě lepší předpoklady. A vůbec se nebojí. Profi box je ostrý sport. Zapomeňte na helmy. Tahle blondýnka půjde do ringu bez ní. "Bude to pro mě premiéra, ale jako problém to nevidím. Bez helmy často trénuji. Hodně mě omezovala, takže se vlastně těším, až ji nebudu muset oblékat," usmívá se šibalsky.

Fabiana Bytiqi
Zdroj: profiboxing.cz Fabiana Bytiqi

Jestli vás nějak překvapilo její jméno, tak vězte, že její táta pochází z kosovské Prištiny. Bytyqi ale čtěte jako "Bytyči". Fabiana se ale už narodila v Ústí nad Labem a protože brácha Sebastian se dal na box, tak ona šla s ním. A zaujala Lukáše Konečného. "Strašně si vážím toho, že si mě Lukáš vybral a že jsem dostala šanci na takovém galavečeru boxovat ve své premiéře," těší se.
 

Její premiéru v profiringu proti jedenatřicetileté maďarské jedničce Andree Lakatosové, které se v boxerském světě přezdívá Diamondgirl, můžete sledovat i vy v přímém přenosu na NOVA Sport a VOYO už tuto sobotu 7. března od 21:30.


Foto: www.profiboxing.cz

TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:05 11:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

   14:40

   Element (385)

 • Nova Sport 2

  • 09:00 10:45

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

   15:45

   Czech rally 2019 (1)

Celý Program