Legendární boxer Mayweather zatčen. Hrozí mu vězení

Mayweather
Zdroj: Oficiální zdroj
Floyd Mayweather

Měl bojovat s nejlepším boxerem současnosti Manny Pacquiaem, jenže z něho se vykroutil. A nyní byl zatčen za krádež a domácí násilí.

Je jedním z nejbohatších sportovců světa. V americkém žebříčku dokonce třetím nejmajetnějším sportovcem. Lépe na tom je pouze golfista Phil Mickelson a Tiger Woods. Proto se zdá být nepochopitelné, že dosud neporažený boxer Floyd Mayweather byl zatčen za krádež.
 

Jenže nešlo jen o krádež. Hlavní roli hrálo domácí násilí. Podle všeho Mayweather napadl svojí bývalou přítelkyni Josie Harrisovou, matku tří dětí. "Probudil mě taháním za vlasy, shodil mě na podlahu a začal mě bít do hlavy, pak mě táhl po podlaze a kroutil mi ruku za zády, jako by se jí pokoušel zlomit," stojí v obvinění, které napsala žena policii.

Mayweather měl navíc ženě vzít I-phone, tedy "chytrý“ mobilní telefon v hodnotě několika desítek dolarů. Boxerův advokát Richard Wright k případu uvedl, že "jde o nedorozumění“, ale podle platného zákona státu Las Vegas Mayweatherovi hrozí až pět let vězení. Boxer byl ale propuštěn na kauci, za což zaplatil tři tisíce dolarů.
 

Mayweather, který žije v Las Vegas a je známý pod přezdívkou "Money," bojoval v ringu naposledy v květnu, kdy vyhrál na body nad Američanem Shanem Mosleyem. Během kariéry si připsal 41 výher, pětadvacetkrát zvítězil k.o.

 

 

hrc TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Sportovní noviny

   09:00 09:05
   09:05

   FCSB - FC Slovan Liberec

   11:00

   Ranní sportovní noviny

   11:05

   Fotbal: Luton Town - Manchester United

   12:50

   Element (423)

   13:00

   Polední sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: Lincoln City - Liverpool FC

   09:00 10:45
   10:45

   UFC Countdown: Adesanya vs. Costa

   11:35

   Inside the Octagon: Adesanya vs. Costa

   12:00

   PENATI SLOVAK OPEN CHAMPIONSHIP 2020

   13:00

   NBA: Denver Nuggets - Los Angeles Lakers

   15:00

   Fotbal: Portland Timbers - Seattle Sounders FC

Celý program