Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

KLIČKO VRACÍ ÚDER! Hayemu se totálně VYSMÁL a ZTRAPNIL ho! Podívejte se JAK! VIDEO

Vladimir Kličko porazil Davida Hayeho v boxerském souboji a vyhrál titul šampiona WBA. Následující video ale dokazuje, že Kličko vyhrál i mediální souboj v zákulisí.

Sobotní zápas mezi Davidem Hayem a Vladimirem Kličkem přinesl čerstvý vzduch do supertěžké divize boxu. Zápas byl sledovaný po celém světě a přímo v Hamburku mu přihlíželo 57 tisíc nadšených diváků. Tento duel totiž už několik měsíců předem sliboval obrovskou show, navíc se jednalo o sjednocovací duel dvou mistrů světa.

 

Podívejte se na vtipné video, které nechal natočit Kličko:

 

 

Zápasu přecházela hodně silná vyjádření. David Haye vyhrožoval Kličkovi, že ho pošle do důchodu, že ho po zápase odveze ambulance a že už nikdy nebude boxovat. Sebevědomá vyjádření Davida Hayeho do médií proudila každý týden. Každý týden Brit svého soupeře veřejně ponižoval a urážel. Kličko se držel, stále opakoval, že nechá mluvit své pěsti v ringu.

 

Celý zápas Kličko - Haye můžete vidět ZDE.

 

A to v noci ze soboty na neděli také udělal. Vladimir v ringu dominoval a ke svým třem titulům mistra světa přidal další, ten Hayeho. Ve svých vyjádřeních po zápasech byl skromný, na pomstu si počkal až skoro týden po zápase, kdy se na internet dostalo video, kde mlčky Hayeho ponižuje.

 

Naopak od velkohubých slov svého soupeře Kličko mlčí a ukazuje jen fotky. Spolu s jeho grimasami ale obrázky vypráví jasný příběh.

 

Podívejte se na poslední kola zápasu Kličko - Haye:

 

 

Nejdříve ukazuje fotomontáže, které si nechal připravit Haye. Na nich byl k vidění s useknutou Kličkovou hlavou v ruce, na té další Haye stojí na svém soupeři a opět drží jeho useknutou hlavu. Pak s vtipnou grimasou Kličko ukazuje momentku ze sobotního zápasu, na které to vypadá tak, že Haye provádí na Kličkovi orální sex.

 

Poté ještě Kličko ukáže Hayeův zlomený malíček, který podle Britových slov zapříčinil jeho prohru. Na Kličkovi je jasně vidět, že na poslední fotky pohlíží s despektem, neřekne ale ani jedno slovo.

 

Podle nás zdařilý pomsta za všechny urážky. Co si myslíte vy?

hrc TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:00 21:30

   GCF 49 - Cage Fight Olomouc

   21:30

   Večerní Sportovní noviny

   21:35

   Element (396)

   21:45

   Běhej Lesy – Boletice

   22:00

   Fotbal: Portland Timbers - Minnesota United FC

   00:00

   Večerní Sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • 19:00 20:55

   UFC Fight Night: Rodriguez vs. Stephens

   20:55

   Fotbal: Olympique Lyon - Paris Saint - Germain

   22:55

   Czech One Tour (2)

   00:00

   KITE LIFE (5)

   00:15

   UFC Unleashed (7)

   01:05

   UFC Unleashed (8)

Celý Program