Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 3.4. 2015 13:11
video kamarádi z basy

Jak tráví čas ve vězení Pistorius a Krejčíř? TO MUSÍTE VIDĚT

Pistorius s Krejčířem ve vězení
Zdroj: isifa.com / youtube.com

Pořád ještě nevěříte, že se jihoafrický handicapovaný sprinter Oscar Pistorius kamarádí s největším českým gaunerem Radovanem Krejčířem? Tady je důkaz!

Oscar Pistorius a Radovan Krejčíř v jihoafrickém vězení opravdu nestrádají. Dva prominentní obyvatelé věznice Kosi Mampuru si ke vzteku spoluvězňů začutali jako malí kluci na plácku za domem.
 

Ano, bývalý úspěšný paralympionik Oscar Pistorius se ve vězení dal dohromady s nejznámějším českým gaunerem Radovanem Krejčířem. Vše začalo, když se ve vězení Kosi Mampuru objevil Pistorius. Vedení věznice mu umožnilo používat rotoped a běžecký pás, které instalovalo na Krejčířovo přání před celu českého kriminálníka. Ten se pak v dopise domů chlubil, že se slavným atletem společně sportuje. 

Když bachaři odstěhovali sportovní náčiní mimo dosah povedené dvojice, označil to Krejčíř za „duševní a citové trýznění“. Vedení věznice se ale rychle postaralo o nápravu. K velkému vzteku spoluvězňů si Krejčíř s Pistoriusem mohou jít začutat na vězeňský dvůr.

„Přál bych si, aby s námi všemi zacházeli stejně,“ postěžoval si listu Daily Sun jeden řadových spoluvězňů slavné dvojice.


Naráží přitom na to, že oba prominenti si ve své cele užívají speciální snídaně včetně čerstvého ovoce a minerálky, mohou hrát fotbal a skoro každý víkend je navštěvují jejich blízcí.
 

Krejčířovi se vytrvale daří ničit reputaci České republiky v Jižní Africe a podle reportáže a videa bulvárního plátku Daily Sun to nevylepšil ani svými fotbalovými schopnostmi. Ze třech penalt skóroval jen jednou, jeho další pokus skončil na tyči a jednu penaltu mu Pistorius chytil. Možná by mu to šlo lépe v bráně, Pistoriusovu střelu vytáhl očima na tyč.


Každopádně je zřejmé, že jsou kluci už docela dobří kamarádi. Za zdmi pověstné věznice možná pomalu vzniká přátelství na život a na smrt. Ohledně s tou mají oba vězni zkušenosti. Pistrorius sedí za zabití přítelkyně Reevy Steenkampové a za mřížemi stráví pět let. Krejčíř nechal zřejmě odpravit víc lidí, soud ho ale teprve čeká.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Video: Shrbený děda vběhl na hřiště a neuvěřitelnými kousky ztrapnil všechny fotbalisty

Rozkošné! Dvouletý chlapec po obrně hraje fotbal jako profík

vbo TN.cz