instagram basketbalová ikona

Deja Vu? Kobe Bryant se v noci podrobil operaci

Kobe Bryant
Zdroj: isifa.com
Kobe Bryant
Téma:
NBA

Těžko by jste ve sportovním světě hledali většího bojovníka, než jakým je veterán slavných Lakers.

Letos v létě již sedmatřicetiletý rodák s Philadelphie píše s největší pravděpodobností jedny z posledních řádků své bohaté sportovní kariéry.


Na vině je další zranění, jež vyžaduje operaci s dlouhodobou rekonvalescencí. V noci na dnešek podstoupil Bryant na vyhlášené kalifornské klinice v L.A. dvouhodinovou operaci rotátorové manžety v pravém rameni a první zmíňky o rehabilitaci se pohybují kdesi v oblasti devíti měsíců.


Co na tom, že obdobný scénář se opakuje již třetí ročník po sobě. Čerstvý držitel třetího místa za vstřelené body v rámci historických tabulek překonal v uplynulých dvou ročnících přetrženou levou Achillovu šlachu i zlomeninu levé horní části holenní kosti.


Na twitteru se tehdy ´chlubil´ fotografiemi pořízenými bezprostředně po lékařských zákrocích a se zdviženým palcem dával široké veřejnosti jednoznačnou odpověď. Odpověď na to, zda se dříve, nebo později opět vrátí na basketbalové palubovky.

A ani tentokrát ho neopustil tolik obdivovaný optimismus, což dokázal postnutím své fotky na jiné sociální síti, Instagramu, a podráždil tak všechny své odpůrce a zlé jazyky, kteří už nevěří v další obdivuhodný comeback.


"Pokud mi on sám neřekne něco jiného, věřím, že příští rok ho máme zpátky. Kobe letos všem opět ukázal, že má stále co nabídnout. Je to i nadále jeden z nejlepších basketbalistů světa," prohlásil v jednom z interview s médii trenér Byron Scott.

Související témata:
TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Monster Energy Supercross Geneva

   16:50 17:20
   17:20

   Magazín Evropské ligy (18)

   17:50

   NHL News

   18:05

   NHL: Boston Bruins - Philadelphia Flyers

   19:50

   Běhej lesy - Brdy

   20:00

   Kayaking Kerala - Part 2

 • Nova Sport 2

  • Nova Cup - Teplice nad Metují

   16:55 17:05
   17:05

   NBA: Boston Celtics - Portland Trail Blazers

   19:10

   Basketbal: Jimmy Butler - NEJ akce 2015 - 2020

   19:35

   NBA: Miami Heat - Toronto Raptors

   22:05

   UFC Reloaded (48)

   22:50

   UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan

Celý program