Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

tým se jmenuje BEACHCATS

České "plážové kočky" chtějí na olympiádu do Ria! A přišly s unikátním plánem

Eliška Gálová - Hana Třešňáková
Zdroj: oficiální zdroj

Přestože do zahájení 26. letních olympijských her v brazilském Rio de Janeiru zbývají ještě více než dva roky, pro dvojici českých plážových volejbalistek Eliška Gálová - Hana Třešňáková začala cesta za splněním olympijského snu již nyní.

Stejně jako v ostatních sportech i v plážovém volejbale jsou finanční prostředky faktorem, který může rozhodovat, zda sportovec bude úspěšný či nikoliv. V případě plážových volejbalistek jsou tyto prostředky potřebné nejen pro přípravu, ale především pro možnost absolvovat turnaje světové série.

Eliška Gálová - Hana Třešňáková
Zdroj: oficiální zdroj

"Bez účasti na těchto podnicích nemohou hráčky získat potřebné body do světového žebříčku, který je pro nasazení do olympijského turnaje rozhodující,“ vysvětluje Václav Kořán, jednatel společnosti SportClient.
 

Hanka s Eliškou vytvořily tým BeachCats a našly odvahu realizovat něco, co dosud ještě nikdo ve sportovním světě nezkusil. „Rozhodly jsme se dát k dispozici více, než dosud bylo možné u sportovců zaznamenat,“ říká zkušenější z dvojice Eliška Gálová.
 

BeachCats oslovují potenciální partnery se žádostí o pomoc při naplnění jejich finančního rozpočtu a při tom jim nenabízí tradiční reklamní formáty, které by zajišťovaly maximální vizibilitu, ale naopak místa, které nejsou vůbec vidět. Těmi jsou pokryty vnitřní strany obou dílů jejich plavek, ve kterých odehrají všechny klíčové turnaje.
 

„Jména partnerů sice nebudou na první pohled vidět, ale o to více se stanou „blízkou“ součástí týmu BeachCats. Tato speciální nabídka není ani tak určena firmám, ale spíše fanouškům beachvolejbalu a všem, kdo mají smysl pro humor. Na druhou stranu tyhle dvě holky si podporu fanoušků určitě zaslouží – je to špičkový pár, která má reálnou šanci si na olympiádě zahrát, “, upřesňuje Václav Kořán, jehož společnost SportClient tento projekt zrealizovala. A BeachCats budou neustále hledat příležitosti, při nichž své reklamní partnery neotřelými způsoby odprezentují.

oficiální zdroj TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:00 02:05

   MONETA Czech PGA Tour (3)

   02:05

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   The Boodles 2019

   10:25

   Cape Epic 2019 - Best of men

   10:50

   Spartan race – Dolní Morava

 • Nova Sport 2

  • 01:50 03:15

   The Boodles 2019

   09:00

   World Cup of Pool 2019

   11:25

   Major League Soccer Highlights (16)

   11:50

   Fotbal: D.C. United - Orlando City SC

   13:35

   Carabao Cup 2019

   14:05

   DFB Pokal 2019

Celý Program