Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 4. 2014
tým se jmenuje BEACHCATS

České "plážové kočky" chtějí na olympiádu do Ria! A přišly s unikátním plánem

Eliška Gálová - Hana Třešňáková
Zdroj: oficiální zdroj

Přestože do zahájení 26. letních olympijských her v brazilském Rio de Janeiru zbývají ještě více než dva roky, pro dvojici českých plážových volejbalistek Eliška Gálová - Hana Třešňáková začala cesta za splněním olympijského snu již nyní.

Stejně jako v ostatních sportech i v plážovém volejbale jsou finanční prostředky faktorem, který může rozhodovat, zda sportovec bude úspěšný či nikoliv. V případě plážových volejbalistek jsou tyto prostředky potřebné nejen pro přípravu, ale především pro možnost absolvovat turnaje světové série.

Eliška Gálová - Hana Třešňáková
Zdroj: oficiální zdroj

"Bez účasti na těchto podnicích nemohou hráčky získat potřebné body do světového žebříčku, který je pro nasazení do olympijského turnaje rozhodující,“ vysvětluje Václav Kořán, jednatel společnosti SportClient.
 

Hanka s Eliškou vytvořily tým BeachCats a našly odvahu realizovat něco, co dosud ještě nikdo ve sportovním světě nezkusil. „Rozhodly jsme se dát k dispozici více, než dosud bylo možné u sportovců zaznamenat,“ říká zkušenější z dvojice Eliška Gálová.
 

BeachCats oslovují potenciální partnery se žádostí o pomoc při naplnění jejich finančního rozpočtu a při tom jim nenabízí tradiční reklamní formáty, které by zajišťovaly maximální vizibilitu, ale naopak místa, které nejsou vůbec vidět. Těmi jsou pokryty vnitřní strany obou dílů jejich plavek, ve kterých odehrají všechny klíčové turnaje.
 

„Jména partnerů sice nebudou na první pohled vidět, ale o to více se stanou „blízkou“ součástí týmu BeachCats. Tato speciální nabídka není ani tak určena firmám, ale spíše fanouškům beachvolejbalu a všem, kdo mají smysl pro humor. Na druhou stranu tyhle dvě holky si podporu fanoušků určitě zaslouží – je to špičkový pár, která má reálnou šanci si na olympiádě zahrát, “, upřesňuje Václav Kořán, jehož společnost SportClient tento projekt zrealizovala. A BeachCats budou neustále hledat příležitosti, při nichž své reklamní partnery neotřelými způsoby odprezentují.

oficiální zdroj TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:00 15:20

   UFC 236: Holloway vs. Poirier 2

   15:20

   Florbal: Storvreta IBK - IBK Dalen

   16:55

   Teleshop

   17:10

   Fotbal: FC Nantes - Paris Saint - Germain

   18:50

   NHL News

   19:05

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

 • Nova Sport 2

  • 13:30 15:30

   NBA: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors

   15:30

   Off-road Maraton (1)

   15:50

   Filip Řeháček: Cesta do mistrovství světa Moto3

   16:00

   UFC Unleashed (2)

   16:50

   Teleshop

   17:05

   NHL: San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

Celý Program