Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 15. 4. 2015
VIDEO BUDOU ŠAMPIONKAMI?

České krásky úřadují v ringu! Drsně posílají soupeřky k zemi

Zdroj: TV Nova

Jsou mladé, krásné, talentované a jediným úderem pěstí vás dokážou uspat. To jsou schopnosti vycházejících hvězd českého ženského boxu Fabiany Bytyqi a Lucie Sedláčkové. S profesionálním sportem sice teprve začínají, ale cíl už mají jasný. Jednou být mistryní světa.

Lucie Sedláčková. Je jí teprve dvacet, ale už se o ní hodně mluví. Od boxu před rokem utekla k modelingu a vzdát se ho rozhodně nehodlá. Teď debutovala v profiringu A její taktika byla a je jednoduchá. Dřív než se k ní soupeřka přiblíží, pošle ji k zemi. Přece si nenechá zničit obličej. I to může být motivace.

 

Její trenér a mistr světa Lukáš Konečný lámal soupeřům žebra a přezdívali mu Chirurg, Lucie zase připomínala mlátičku.

 

"Já jsem se cítila super. Mě v podstatě nedošlo, že jdu do toho zápasu. Nebyla jsem ani nijak nervózní," řekl Sedláčková.

 

Cíl má Lucie jasný. Stát se profesionální mistryní světa. A přesně to samé by brala i druhá svěřenkyně Lukáše Konečného, devatenáctiletá Fabiana Bytyqi. Ta už přezdívku má. Říká se jí Andělská pěst.

 

Její bilance je zatím neuvěřitelná. Dva zápasy mezi profesionály, dvě jasná vítězství. V Ústí, kde studuje, už se stává pomalu celebritou. Už ji lidé poznávají i na ulici. Teď už jen počkat, až se pohrnou vydělané miliony. "Kéž by, zatím se ještě nehrnou," smála se Fabiana Bytyqi.

 

Obě boxerky jsou teprve na začátku, ale někam to můžou dotáhnout. To tvrdí Lukáš Konečný. Přesto chce, aby zůstaly zároveň ženami. Na vážení se musejí například malovat a po zápase převlékat do sexy šatů.

TN.cz