Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

velká hra mega přestup na obzoru

Nedvěd jedná s Barcelonou. Prodá superhvězdu Juventusu?

Paul Pogba
Zdroj: profimedia.cz
Paul Pogba

Pavel Nedvěd z pozice ředitele Juventusu potvrdil zájem katalánského klubu o dvaadvacetiletou fotbalovou superstar Paula Pogbu. Ten je na roztrhání! Barcelona totiž není jediným klubem, který stojí o jeho služby.

Francouzský reprezentant je pod mediálním tlakem po celý rok. Neustále je spojován s přestupem do některého z velkých evropských klubů. Klub však možnost Pogbova přestupu striktně odmítal, podobně jako u další hvězdy Staré dámy Artura Vidala.

 

 

„O Pogbu má zájem jak Barcelona, tak další špičkové evropské kluby. Paul má však smlouvu s námi,“ potvrdil pro italská média spekulace Pavel Nedvěd. Na otázku, zda je přestup Pogby letos v létě aktuální, však neodpověděl.

 

Pavel Nedvěd
Zdroj: isifa.com Pavel Nedvěd

 

Mladý francouzský reprezentant byl nejvíce spojován s návratem do Manchasteru United, kde působil v mládežnických kategorií a v sezóně 2011/2012 si zahrál tři zápasy za A-tým. Poté přišel zadarmo do Juventus. Dnes už se jeho tržní hodnota pohybuje kolem astronomických 50 milionů liber. Kromě Barcelony a United je dále spojován s Manchesterem City, Chelsea i Realem Madrid.

 


Nedvěd se vyjádřil i k blížícímu se čtvrtfinále Ligy mistrů. „Jsem rád, že ve čtvrtfinále nemáme Barcelonu. Spolu s Bayernem je favoritem na celkové vítězství. S triem Neymar – Messi – Suárez je strašně nečitelná.“ Juventus ve čtvrtfinále čeká lehčí soupeř, francouzské Monako. I na něj si ale budou muset Italové dát pozor. Francouzský celek totiž v osmifinále přešel přes silný Arsenal.

Michal Jinoch TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 16:00 18:00

   Mistrovství světa SKIF 2019

   18:00

   Off-road Maraton (4)

   18:20

   Rychlá kola (7)

   18:50

   NBA – akce měsíce

   19:00

   World of Freesport Special: Best of Climbing

   19:30

   Cliff Diving World Series - Libanon

 • Nova Sport 2

  • 17:30 20:05

   FIVB Beach Volleyball – Espinho

   20:05

   World Matchplay Darts 2019

   00:00

   Ambassador’s 2019

   00:10

   Sport Hradec Cup 2019

   00:25

   Fotbal: LA Galaxy - Los Angeles Football Club

   02:10

   UFC Now (17)

Celý Program