fanoušci se děsí

ZLÉ ZNAMENÍ? Vettel a Massa chtěli Schumiho podpořit, dopadlo to špatně

Michael Schumacher
Zdroj: isifa.com
Michael Schumacher
Téma:

Čtyřnásobný šampion F1 Sebastian Vettel měl v Austrálii, kde začala letošní sezona, na helmě písmena MS, iniciály svého krajana Michaela Schumachera, který leží v kómatu po pádu na lyžích. Brazilec Felipe Massa měl na helmě totéž logo. Chtěli kamarádův boj podpořit, ale jak to dopadlo? Massa skončil v první zatáčce, Vettel v pátém kole, a Schumacherovi fanoušci se teď děsí: Co když je to zlé znamení?

"Myslím na něj každý den a každý den se za něj modlím," řekl Massa o Schumacherovi, svém někdejším stájovém kolegovi u Ferrari. "Michael je stále se mnou! Buď silný, brácho!" dodal a přidal fotografii své přilby s přilby s logem "MS".

 

Schumacherova manažerka Sabine Kehmová poskytla před závodem rozhovor televizní stanici RTL. "Michael stále není vzhůru. Pořád se nachází ve fázi probouzení," přiznala.

 

 

"Samozřejmě na to čekáme, ale je nám jasné, že to bude trvat dlouho," řekla v interview. "Rodina je neuvěřitelně silná. Každý den jsou u něho, jsou hrozně stateční," dodala.

 

 

Schumacher měl těžký pád 29. prosince při lyžování ve francouzském zimním středisku Méribel, od toho dne leží v kómatu na univerzitní klinice v Grenoblu. Absolvoval dvě operace hlavy. Před několika týdny lékaři přistoupili k probouzení prominentního pacienta z umělého spánku, to se ale ještě pořád nepodařilo.
 

ija TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • NBA - Vychytralé akce

   18:35 19:00
   19:00

   NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

   22:30

   TOP Liga ČTS by MONETA

Celý program