Soutěžte s námi

Známe výherce soutěže s T.M.Lewin o stylové oblečení!

Soutěž - TM Lewin
Téma:

Nejste jezdci F1, ale máte pneumatiku kolem pasu? Schovejte ji pod sako T.M.Lewin a určitě na ní nedojedete!

S posledním závodem F1 máte poslední šanci vyhrát stylové ceny britské módní značky T.M.Lewin. Tentokrát je ve hře ochutnávka volnočasové kolekce: sako, legendární kalhoty chinos nebo volnočasová košile. Naučíme vás oblékat se elegantně i ve volném čase!

 

 

Značka T. M. Lewin byla založena v roce 1898 v Londýně na proslulé ulici Jermyn Street, na které se nachází obchody tradičních anglických výrobců společenského a business oblečení. Během své více než 110leté existence se z místního výrobce prvotřídních pánských košil stal jeden nejvyhledávanějších výrobců kompletního sortimentu business oblečení pro muže i ženy.

 

Stylové ceny z volnočasové kolekce

 

Hlavní cenou v soutěži je poukaz na prvotřídní britské volnočasové sako dle vlastního výběru. 2. místo získá poukaz na volnočasové kalhoty chinos dle vlastního výběru. 3. místo získá poukaz na volnočasovou košili dle vlastního výběru.

 

Zde je otázka pro Velkou cenu Abú Dhabí:

Kde najdete všechny prodejny T.M.Lewin v Praze?

A. V OC Chodov a Černý Most a v nákupní galerii Myslbek
B. V OC Chodov, Nový Smíchov, Černý Most a v nákupní galerii Myslbek


 

Výherci jsou:

1.Místo: Martin Jiřík - Hostinné
2.Místo:Ivana Křenová-Zlín
3.Místo: Iveta Radová-Beroun
 

Gratulujeme!

 

Více informací o značce T.M.Lewin najdeš na www.tmlewin.cz.
 

 

Herní řád
internetové soutěže portálu TN.cz o poukazy na zboží T.M.Lewin
______________________________________________________________________________________
1.         Vyhlašovatelem soutěže o poukazy a zboží T.M.Lewin  (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost Inexad s. r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2.         Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3.         Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 20.11.2014
na internetových stránkách
http://TN.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@tn.cz nejpozději do 25.11.2014 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „FORMULE
a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště,
e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách
http://TN.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4.         Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5.         Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, budou po skončení Soutěže vylosováni tři (3) výherci, kteří obdrží tyto ceny:
1. vylosovaný - poukaz na prvotřídní britské volnočasové sako dle vlastního výběru.
2. vylosovaný - poukaz na volnočasové kalhoty chinos dle vlastního výběru
3. vylosovaný - poukaz na volnočasovou košili dle vlastního výběru.
6.              Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://TN.cz.  Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7.         Ceny budou výhercům zaslány na adresu bydliště, kterou uvedli ve výherním soutěžním e-mailu. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8.         Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Výherci nemohou požadovat místo ceny vyplacení hotovosti ani poskytnutí jiného než uvedeného zboží. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 5 náhradní ceny obdobného typu.
9.         V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10.     CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11.     CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 anebo spolupořadateli Soutěže.
12.     Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://TN.cz.

 

Související témata:
TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 18:00 20:45

   Washington Capitals - Pittsburgh PenguinsPřímý přenos hokejového zápasu NHL (v přest.: NHL News - Premiéra)

   20:45

   Marek Hyka - Hlavou dolů (5)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   Magazín Evropské ligy (9)

   21:35

   NBA: Los Angeles Lakers - Boston Celtics

   00:05

   NHL News

 • Nova Sport 2

  • 18:55 20:55

   UFC Fight Night: Felder vs. Hooker

   20:55

   Fotbal: Paris Saint - Germain - Girondins Bordeaux

   22:50

   Box: Wilder vs. Fury 2

   00:55

   UFC Reloaded (17)

   01:45

   Eintracht Frankfurt - Red Bull Salzburg

   09:00

   Fotbal: AS Saint - Étienne - Stade Reims

Celý Program