to snad ne!

SKANDÁL v nemocnici! K Schumacherovi se dobýval falešný kněz!

Michael Schumacher a falešný kněz (ilustrační foto)
Zdroj: isifa.com
Michael Schumacher a falešný kněz (ilustrační foto)
Téma:

Zní to neuvěřitelně, ale vynalézavost a drzost některých zástupců médií nezná hranic. ja se dostat do pokuje k Michaelu Schumacherovi? Třeba v převlečení za kněze! Troufalého podvodníka ale nemocniční ochranka odhalila!

Je to tak! Novinář přestrojený za kněze se pokusil vstoupit do Schumacherova nemocničního pokoje. První zmínku o narušení klidu při práci na zotavení legendy Formule 1 naznačili už lékaři na dopolední tiskové konferenci. Odpoledne vyšlo najevo, co Gérard Saillant, přední pařížský neurochirurg a blízký přítel Michaela Schumachera zmínil.
 

"Zřejmě novinář, oblečený jako kněz, se snažil vniknout do Michaela pokoje. Nikdy bych si nedokázala představit, že se to může stát," sdělila Sabine Kehmová, manažerka bývalého pilota F1.


Zatímco Schumacher nadále leží v kómatu, vetřelce zástupci ochranky a policie vyhostili mimo prostory Vetřelec byl údajně doprovázel mimo nemocnici.


"Chtěli bychom Vás požádat jménem Michaelovy manželky Corinny, abyste na nás netlačili a nechali lékaře pracovat v klidu. Je to to jediné, co můžeme udělat, abychom Michaelovi a jeho rodině pomohli vyhrát tuto obtížnou bitvu," dodala Kehmová.


Podobné narušení pamatují snad jen ve Velké Británii, kdy se podobným způsobem dostal k herci Gordonovi Kayemu dva novináři, převlečení za zdravotnický personál. Kaye byl v té době hospitalizovaný s poškozením mozku po autonehodě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO z pádu Michaela Schumachera: Pomoc přišla za 3 minuty

Dobrá zpráva: Zdravotní stav Michaela Schumachera se zlepšil!

ram TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • NHL Classic games: Minnesota North Stars - Pittsburgh Penguins První triumf Jaromíra Jágra ve Stanely Cupu (25.5.1991)

   18:05 20:15
   20:15

   Silk Way Rally

   20:45

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   21:00

   Večerní sportovní noviny

   21:05

   NHL: Anaheim Ducks - Winnipeg Jets

   22:45

   NHL - TOP momenty sezony

 • Nova Sport 2

  • UFC Reloaded (40)

   17:55 18:35
   18:35

   NBA - Vychytralé akce

   19:00

   NBA Classic Games: Seattle SuperSonics - Houston Rockets

   21:10

   UFC Reloaded (41)

   22:00

   Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   22:15

   CZECH Classic Open 2020

Celý program