Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

VIDEO je naděje?

Schumiho rodina prý už zná krutou pravdu: Šampiona může zachránit jedině ZÁZRAK

Zdroj: TV Nova
Témata:

Jak je to doopravdy s Michaelem Schumacherem? Respektovaný italský novinář Pino Allievi napsal, že sedminásobný mistr světa už dýchá sám, bez respirátoru. O pár minut později zprávu popřela Schumacherova manažerka Sabine Kehmová. Z jiného zdroje zazněla zdrcující informace: Schumiho může zachránit jedině zázrak. Naděje střídá beznaděj...

Pino Allievi je považován za velmi důvěryhodného novináře, který by nikdy nepustil do světa, co by neměl spolehlivě ověřeno. Když napsal, že "existuje naděje," mělo by to platit. Allievi ovšem zdroj své informace neprozradil.


 

Odjinud přiházejí docela jiné zprávy. Lékaři, kteří se starají o Michaela Schumachera, už údajně informovali rodinu, že šampiona může "zachránit jen zázrak". Zdroje blízké rodině tvrdí, že Schumacherova manželka Corinna a jeho bratr Ralf, kteří konzultují stav bývalého pilota s experty po celé Evropě, už znají krutou pravdu: šance na uzdravení je minimální.

 

Nejúspěšnější pilot v historii F1 utrpěl těžká zranění 29. prosince při pádu na lyžích ve francouzském zimním středisku Méribel. Léčí ho na univerzitní klinice v nedalekém Grenoblu, kde leží v umělém spánku už 70. den. Francouzští lékaři prý nedoufají ve zlepšení a předpokládají, že Schumacher zůstane po zbytek života ve vegetativním stavu.

 

 

Na přání Schumacherova týmu neposkytuje klinika v Grenoblu žádné informace o zdravotním stavu slavného závodníka. Zdroje blízké rodině však tvrdí, že prognóza je bezútěšná. "Rodina už ví, že jen zázrak ho může přivést zpátky do života," prohlásil dlouholetý německý novinář, který o případu Schumachera informuje. "Je to s ním špatné, ale dokud rodina nevydá formální prohlášení, nemůžeme nic zveřejnit," prozradil."Doktoři jim to sdělili na rovinu. Zázraky se někdy dějí, ale tady je jen malá naděje," dodal další zdroj.

 

Minulou neděli, den 45. narozenin Corinny Schumacherové, strávila rodina společně u lůžka bezvládného Michaela v motlibách a v marné naději, že jejich přítomnost vnímá.

 

Bývalý lékař F1 Gary Hartstein promluvil minulý týden pro německá média a jeho slova nebyla ani trochu povzbudivá. "Kdyby byly nějaié dobré zprávy, už bychom to věděli. Většina pacientů, kteří se po tak dlouhé době z kómatu proberou, trpí těžkým poškozením."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Záchrana Schumachera minutu po minutě: Lékaři měli nahnáno

Netradiční záchrana končetiny: Číňan si uřízl ruku, lékař mu ji přišil k noze. Podívejte se!

ija TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 00:00 00:35

   Major League Soccer Highlights (12)

   00:35

   Engadinsnow - Ski & Snowboard (Engadin)

   01:05

   Freeride World Tour - Ski & Snowboard (Verbier)

   01:35

   Házená: TVB 1898 Stuttgart - SG Flensburg - Handewitt

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Házená: SC Magdeburg - VfL Gummersbach

 • Nova Sport 2

  • 23:30 01:35

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   01:35

   Ligue 1 Highlights (37)

   02:35

   NBA: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:30

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Lee

   13:30

   NBA: Milwaukee Bucks - Toronto Raptors

Celý Program