HROZBA VE SNĚHU

PRAVDA O OSUDOVÉ JÍZDĚ! Čtyři kameny, a ze života Schumachera se stal HOROR

Osudová jízda Schumachera
Zdroj: Dailymail.co.uk - reprofoto
Téma:

Pohodové lyžování, parádní počasí, pak ale nepříjemný pád ve volném terénu, rozbitá hlava, krev, bezvědomí, umělý spánek a boj o holý život. To je příběh posledních dní v podání legendy F1 Michaela Schumachera. Co se vlastně na horách sedminásobnému šampionovi stalo?

Schumacher si vyrazil na hory do Francie, ale z pohodové lyžovačky se stal boj o přežití. Legendární pilot formule 1 si vyjel mimo sjezdovku do volného terénu, kde měl ošklivý a smolný pád. Skončil v kaluži krve a v bezvědomí byl transportován do nemocnice, kde podstoupil už dvě operace.
 


 

Podle nejčerstvějších informací od moderátora TV Nova Martina Pouvy, který je přímo v Grenoblu, je Schumacherův stav stejně jako ve středu stabilní, ale lze jej stále označit jako kritický.
 

VIDEO: Formulový moderátor Martin Pouva informuje přímo z místa!


 

Britský server DailyMail informoval, že za Schumacherovou nehodou stojí čtyři kameny. I kvůli nim vše dopadlo tak, jak dopadlo.
 

Světoznámý Němec si při lyžování vyjel mimo sjezdovku do volného terénu, kde na něj čekalo skryté nebezpečí. Skály, kameny a balvany.

Jak je vidět z grafiky, první kámen byl schovaný pod sněhem. Ale když na něj Schumacher najel, rozhodilo ho to natolik, že nedokázal své lyže správně ovládat.
 

To vedlo k tomu, že v plné rychlosti najel na dva další kameny, které způsobily další problémy a bylo jasné, že tohle Schumi neustojí. Byl doslova katapultován a bohužel pro něj tam byl ještě čtvrtý kámen. Na ten dopadl hlavou a skončil v bezvědomí. Schumacher krvácel, což dokládají i červené skvrny ve sněhu.
 

Následoval rychlý zásah záchranářů, kteří bývalého pilota resuscitovali, poté transport vrtulníkem do nemocnice v Grenoblu a operace. Schumacher měl otok na mozku a musel přijít i druhý chirurgický zákrok. Schumacherův stav je od té doby stabilní, ale jeho manažerka a mluvčí jej stále označuje za kritický.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Schumi má zítra narozeniny. Dožije se jich?!

VIDEO z pádu Michaela Schumachera: Pomoc přišla za 3 minuty

jpz TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Ragby: Sale Sharks - Wasps

   11:05 12:50
   12:50

   Běhej lesy - Slavkovský les

   13:00

   Házená: SG Flensburg - Handewitt - Frisch Auf! Göppingen

   14:25

   Proměna bouřliváka

   15:05

   Fotbal: Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov

   16:55

   Czech rally 2020 (1)

 • Nova Sport 2

  • Fotbal: DFB - Pokal Highlights (6)

   12:00 12:15
   12:15

   UFC Reloaded (39)

   13:00

   NBA Classic Games: Atlanta Hawks - New York Knicks

   14:35

   NBA - Největší obětavost 2015 - 2020

   15:00

   NHL: Anaheim Ducks - Washington Capitals

   16:50

   RunTour - Ostrava

Celý program