Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2014
Svět je v šoku

Odborník ze světa F1 POHŘBIL Schumiho. Žádné zprávy = špatné zprávy, tvrdí

Michael Schumacher v kombinéze Ferrari
Zdroj: isifa.com

O Michaelu Schumacherovi nejsou žádné nové zprávy a to je pro mě to samé, jako by byly jen samé špatné zprávy. To tvrdí Flavio Briatore. Člověk, který zná svět formule 1 jako své boty a velmi dobře zná i samotného sedminásobného šampionu. Tomu několik let šéfoval.

Na konci června to bude už půl roku, co měl Michael Schumacher nehodu na lyžích, skončil v bezvědomí a musel být uveden do umělého spánku. Dlouhá doba, kdy se jeho zdravotní stav nijak nemění, má za následek, že lidé přestávají věřit v jeho zotavení. Veřejnost je hladová po informacích, ale rodina a všichni kompetentní mlčí.
 


Není proto divu, že někteří začínají mluvit bez okolků o definitivním konci. "Je po všem! Legenda motosportu se již neprobudí," zaznívá čím dál hlasitěji.
 

Poprvé tyto šokující slova vyslovil Gary Hartstein, bývalý lékař ve formuli 1. "Jsem si téměř jistý, že už nikdy neuslyšíme dobrou zprávu o Michaelovi," uvedl stroze.
 


Nyní trochu oleje do této ohnivé diskuze přilil Flavio Briatore, legenda F1 a také bývalý šéf Schumachera v týmu Renault. "Neexistují žádné zprávy o jeho Michaelově zdravotním stavu, protože rodina se distancovala od médií. Ale bohužel v tomto případě absenci jakýchkoli zpráv vnímám jako špatné zprávy," řekl Briatore.
 

Briatore se snažil být diplomatický, ale ve své podstatně řekl, že svět sportu brzy ztratí jednoho z největších šampionů.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Josef Dvořák jako pirát silnic: Jel až 250 km/h!

Češka sbalila hvězdu F1: Líbali se na červeném koberci

TN.cz