DÁREK K NAROZENINÁM: Massovi z Ferrari slíbili lepší vůz

Téma:

Prezident Ferrari Luca di Montezemolo v blahopřání k pondělním třicátým narozeninám pilota Felipeho Massy prohlásil, že udělá vše pro to, aby závodník měl konkurenceschopný vůz.

Tým z Maranella nyní usilovně pracuje na vylepšení svých vozů, zejména pokud jde o rychlost v kvalifikacích, a chce zjistit, proč jejich monoposty nemají takovou přilnavost a nepodávají takové výkony, jak se čekalo. Tým, který v minulé sezoně až do závěrečného závodu bojoval o individuální titul mistra světa, letos ztrácí v každém závodě.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

V blahopřání k třicátým narozeninám Felipeho Massy uveřejněném na webových stránkách Ferrari Montezemolo uvedl. "Je to výjimečný den pro tebe i pro každého z nás, protože jsi součástí naší rodiny už deset let a já dobře vím, že pro Ferrari žiješ a dýcháš. Každý z nás oceňuje tvůj talent a dobrou povahu. Vážíme si tě jako jezdce, ale možná ještě víc jako člověka. Užij si tento den se svou krásnou rodinou, my zatím pracujeme na našich vozech. Několik málo týdnů bude zásadních pro další vývoj šampionátu," prohlásil Montezemolo.
 

Šéf stáje Stefano Domenicali dodal, že nejlepší dárek, který by jeho tým chtěl brazilskému pilotovi dát, by bylo vyřešení současných problémů. "Známe se už dlouho, zažili jsme spolu krásné momenty, stejně jako dramatické chvíle. Byli jsme vždycky jednotní, a to dělá náš vztah výjimečným," napsal Domenicali. "Když jsi přišel do Maranella, byl jsi ještě kluk, ale mezitím jsi se stal mužem. Máme před sebou ještě dlouhou společnou cestu a já doufám, že bude plná zaslouženého úspěchu. Dárek? My všichni v Maranellu na něm pilně pracujeme. Ty víš, co mám na mysli," dodal Domenicali.

Mediafax
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Fotbal: DFB - Pokal Finále 2018: Bayern Mnichov - Eintracht Frankfurt

   01:55 03:45
   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Ragby: Harlequins - Exeter Chiefs

   12:45

   Zvedni se z gauče (8)

 • Nova Sport 2

  • Tipsport Premier League 2020

   01:15 03:45
   09:00

   Fotbal: DFB - Pokal Finále 2019: RB Lipsko - Bayern Mnichov

   10:45

   UFC Reloaded (28)

   11:30

   FIVB Beach Volleyball - Tokio

   13:00

   NBA Classic Games: San Antonio Spurs - New Jersey Nets

   14:30

   NBA Triple (18)

Celý program