Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

galerie docela kočka

Sex na Barum rally! Slavný závod pojede holka z Playboye!

Inesa Tuškanová - 8
Zdroj: Playboy
Inesa Tuškanová

Na startovní listině tradiční Barum rally je nejen šest jezdců z elitní osmičky průběžného pořadí mistrovství Evropy v čele s lídrem Esapekkou Lappim z Finska. Ale také playmate Inessa Tuškanovová!

I ona se příští týden představí na Barum Czech rallye Zlín. I když nebude hlavní favoritkou, rozhodně bude poutat zájem fanoušků. Rally jezdí už od roku 2008 a jejím největším úspěchem je doposud 10. místo v jednom ze závodů Ruského poháru. Tuškanovová se pro Playboy svlékla v roce 2011 a v listopadu stejného roku se objevila i na české titulní straně magazínu. Ve Zlíně bude její spolujezdkyní Ruska Julia Paščinská.


18

GALERIE: Inessa Tuškanovová

Zdroj: Playboy

Inesa Tuškanová - 2

Hodnocení:


O triumf ve 44. ročníku, který je tradičně i součástí českého šampionátu, ale nebude bojovat obhájce prvenství a trojnásobný vítěz soutěže Jan Kopecký. Tovární jezdec Škody a týmový kolega Lappiho se letos soustředí na asijsko-pacifické mistrovství. Na jihu Moravy Kopecký pojede jako předjezdec s prototypem Fabia R5.


České barvy tak budou v čele startovní listiny zastupovat hlavně Václav Pech, který bude mít ve Zlíně šanci zajistit si obhajobu domácího titulu, a Roman Kresta, jenž rallye již třikrát vyhrál. Letos však Kresta startuje v soutěžích už jen příležitostně.


"Jsme rádi, že se startovní pole se vrací k letům 2010 a 2011, kdy byl tehdejší seriál IRC na vrcholu," řekl ředitel rallye Miroslav Regner na dnešní tiskové konferenci v Praze. Předešlé dva ročníky soutěže měly slabší úroveň, neboť řada týmů a jezdců čekala na homologování nových vozů kategorie R5.


Společně s Lappim, Pechem a Krestou budou k favoritům patřit například Ir Craig Breen, Estonec Ott Tänak, Polák Kajetan Kajetanowicz, Sepp Wiegand z Německa, Kevin Abbring z Nizozemska nebo Bruno Magalhaes z Portugalska. Celkem je přihlášeno 121 soutěžících z 25 států. "Startovní pole by mělo být nejkvalitnější v letošním seriálu mistrovství Evropy," řekl tiskový mluvčí rallye Roman Ordelt.


Barum rallye Zlín se uskuteční od 29. do 31. srpna.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Párty Playboye: Podívejte se galerii kočiček, které tam byly

Dvojčata z Playboye: Podívejte se, jako holky ztloustly

ram, čtk TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 01:35 03:30

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   09:00

   Sportovní noviny

   09:05

   Fotbal: Toronto FC - Houston Dynamo

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Hokej: St.Louis Blues - vítěz Stanley Cupu 2019

   11:30

   NBA 2019

 • Nova Sport 2

  • 02:10 03:00

   UFC Now (17)

   03:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

   09:00

   World Matchplay Darts 2019

   11:25

   MAXI TIP Poker Tour (8)

   11:50

   RunTour – Liberec

   12:00

   UFC Fight Night: Dos Anjos vs. Edwards

Celý Program