ZA VŠÍM HLEDEJ BYZNYS...

LANDA alias KOUZELNÍK ŽITO shání peníze! Chce jezdit rallye

Témata:

Zpěvák Daniel Landa přednesl na Českém Slavíkovi šokující řeč a nyní se pouští do tvrdé práce. Shání peníze na své projekty. Chce jezdit mistrovství světa v rallye, ale také krotit žraloky. Řekl to v rozhovoru pro televizi Nova.

"Rok budu rotovat po světě, nasazovat svůj život ve sportu, ve vrcholovým sportu, abyste věděli, že to myslím opravdu vážně," řekl Landa v přímém přenosu Českého Slavíka.
 

Nyní prozradil své plány. Míří do světa rallye. Chce závodit v mistrovství světa. To je maximum, co lze v tomto sportu jezdit. "Zkusím odjet celý šampionát mistrovství světa. Teďka na to sháníme peníze. Chceme jet kategorii WRC," má jasno.
 


Od snu k realitě je ale daleko. Nemá pořádné auto, nemá dost peněz, ani tým. Přitom účast v tomto prestižním seriálu stojí pořádný balík. Podle expertů může jít třeba o 50 milionů korun. Landovi tak nezbývá, než shánět sponzory.
 


"Máme jich rozjednáno celou řadu," tvrdí sebevědomě. A pozor, přestože zatím žádný výrazný úspěch nezaznamenal, věří si. "Já jsem řekl, že chci být do čtvrtého místa. V zásadě je ale jedno, jak dopadnu. Důležité je, že budu před kamerou představovat ten svůj systém."
 

Ptáte se, jaký systém? Landa si rallyový šampionát, který požívá obrovské mediální pozornosti, rozhodně nevybral náhodou. Chce se bavit a přitom ale dělat byznys.
 

ČTĚTE TAKÉ:
KAUZA ŽITO 44: Bílá o vztyčené pravici říká, že to byl "jen humor"
 

"Nám jde o to představit za velkého hřmotu náš koučingový systém," prozradil. Landa tvrdí, že vyvinul tréninkovou metodu, která má pomoci nejen sportovcům, aby se dostali na vrchol. A prý to funguje. On sám se chce představit v celkem sedmi adrenalinových disciplínách. Takže kromě rallye třeba v jízdě na žralokovi tygřím.

jpz, jvl TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 15:10 16:55

   NHL: Colorado Avalanche - Calgary Flames

   16:55

   Basketbal: Nižnij Novgorod - Iberostar Tenerife

   19:00

   Odpolední sportovní noviny

   19:05

   NHL News

   19:20

   Rebel Prague Darts Masters 2019 - Souboj LegendOhlédnutí za šipkařskou exhibicí s účastí Phila Taylora

   19:40

   Element (402)

 • Nova Sport 2

  • 16:10 17:55

   Fotbal: Montpellier HSC - Paris Saint - Germain

   17:55

   Basketbal: Besiktas Sompo Sigorta - PAOK

   19:55

   Rychlá kola (12)

   20:25

   Basketbal: Elan Béarnais - AEK

   22:30

   UFC Reloaded (8)

   23:20

   Florbal: Indians - EräViikingit

Celý Program