Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 4. 1. 2014
zimní inspektor

Dolní Morava při kontrole obstála! Inspektor udělil stříbro, chyběl jen sníh

Zdroj: TV Nova

Na horách sněhu spíše ubývá, ale zimní inspektor přesto vyrazil na kontrolu. Tentokrát se jí ujal inspektor Petr Brzek a podíval se na zoubek Dolní Moravě na Orlickoústecku.

Se sněhem to je bídné, z pěti sjezdovek funguje jen jedna a ještě se jezdí pouze na půlce. I když nesněží nikde a například na šumavském špičáku lyžaři platí plnou cenu hlavní sezony, tady jsou k zákazníkům přívětivější. "Naším návštěvníkům poskytujeme slevu třicet procent," říká marketingová manažerka skiareálu Lenka Strculová.

 

Navíc zde přišli s novinkou - jmenuje se první stopa a platí pro prvních deset lyžařů. Ráno si pronajmou sjezdovku, začíná se v sedm třicet a do devíti lyžují sami.

 

To vše je zakončeno snídání a bazénem. Ten je, stejně jako toalety, naprosto luxusní. Obstály i restaurace - vaří tu do stokoruny. Lyžařská škola i půjčovna lyží tu samozřejmě je a jestli se vám nemá z čeho točit hlava, zkuste tuto atrakci. Vřele doporučujeme.

 

Odpolední lyžování s částečně vydřenými místy a polotekutým sněhem na jedné sjezdovce si říká o stříbro. Až nasněží, bude to ale na zlato.

Petr Brzek tn.cz / hru