nova sport žena v UFC

Seznamte se! Karate Hottie, to je nová výrazná tvář v UFC

Karate Hottie - UFC
Zdroj: TV Nova
Témata:

Další žena v UFC! Ano, po zavedení nové ženské divize se oči diváků začínají upínat i tímto směrem a vedení UFC tak hledá nové potencionální hvězdy, které dokáží zájem o zápasnice ještě zvýšit. Představujeme adeptku, o které byste měli vědět!

Na podobnou vlnu ohlasu, jakou na sebe upoutala například Paige VanZant, bude chtít navázat i nová posila Michelle „Karate Hottie“ Waterson.

 

Je to jen pár let zpět, co prezident Dana White tvrdil, že v UFC nikdy ženy zápasit neuvidíme. Jak moc se mýlil dokázala nejdříve Ronda Rousey, která se brzy po svém debutu stala oficiální tváří celé společnosti a jednou z nejvíce respektovaných zápasnic ze světa UFC i mimo něj. Velmi zásadní kroky ve své kariéře udělala i mladičká Paige VanZant.


Za opravdu krátkou dobu dokázala získat lukrativní smlouvu s Reebokem a v současnosti má více než 150 000 fanoušků na sociální síti. A v neposlední řádě, první šampionka UFC z Evropy, Joanna Jedrzejczyk, vnášející do ženské divize svěží agresivní vánek.

 

Michelle v současnosti tedy přichází do UFC s chtíčem zařadit se mezi výše zmíněná jména a případně některé z nich dokonce i překonat. Sama se netají tím, že její cíle nejsou nikterak skromné a již nyní pomýšlí na cenný pas. Pocit být ve své váze tou nejlepší již zná z organizace Invicta, kde získala titul v atomové váze (do 48 kg). Nyní jde tedy o váhu výš a své síly porovná s o trochu většími soupeřkami. Nicméně, menší zkušenost již má, jelikož porazila například i Jessicu Penne, která bude již příští měsíc bojovat o titul s Joannou Jedrzejczyk v německém Berlíně.

 

Michelle se ke svému dalšímu kariérním kroku vyjádřila následovně: „Je to velmi vzrušující čas v mém životě. Když jsem začínala svoji kariéru, měla jsem seznam věcí, kterých chci dosáhnout a být v UFC byla jedna z položek. Jsem ráda že to všechno dobře dopadlo a už se těším na zápasení pro tuto organizaci.“

 

A pouhých pár dnů po jejím oficiálním zařazení do UFC divize se Michelle může začít připravovat na svůj první zápas, jelikož v červenci srovná síly s jednou z účastnic TUF, Angelou Maganou. Pěsti v zápase ji bude držet určitě i 4letá dcera, jelikož je Michelle jednou z mála zápasících matek.

 

S využitím Esther Lin a Invicta FC.

Lukáš Zduba TN.cz

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 13:45 15:10

   Moto GP - VC Francie (závod Moto GP)

   15:10

   NHL: St. Louis Blues - San Jose Sharks

   17:05

   Fotbal: AS Monaco - Amiens SC

   18:50

   NHL News

   19:05

   Fotbal: Olympique Lyon - SM Caen

   20:50

   Element (387)

 • Nova Sport 2

  • 14:00 15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   15:15

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   16:30

   FIVB Beach Volleyball - Itapema

   17:45

   Off-road Maraton (2)

   18:10

   Czech rally 2019 (2)

   18:35

   Total Fight - Snowboard Slopestyle

Celý Program