exkluzivní fotky

Jeho otec dal peníze Růžičkovi: Mladý Palaščák si užívá pohodičku

David Palaščák - 4
Zdroj: TN.cz

Jeho otec je v ostrém střetu s trenérem reprezentace Vladimírem Růžičkou. David Palaščák (23) ale užívá slunce, lásku své přítelkyně Kláry a pohodový život. Vypadá to, že se ho nechutná kauza jeho otce vůbec netýká.

Otec hokejisty Davida Palaščáka došel za trenérem Růžičkou a přinesl mu dvakrát 250 000 korun. Tvrdí, že peníze byly určeny pro Růžičku a že ten za to slíbil, že pomůže jeho synátorovi s hokejovou kariérou.
 

Jenže mladý Palaščák místo v sestavě Slavie stejně nezískal a pan podnikatel nabyl dojmu, že zas své peníze nedostal od Růžičky službu, za kterou si zaplatil. Někteří právníci hovoří o tom, že šlo o finanční dar, jiní se přiklání k tomu, že peníze byly úplatkem. Hovoří se dokonce i o tom, že peníze byly půjčkou pro Růžičku. 
 

Zda peníze byly úplatkem, půjčkou a nebo darem zhodnotí právníci. A je pravděpodobné, že nakonce celá kauza skončí u soudu. Pak by trest hrozil nejen tomu, kdo úplatek přijme, ale také tomu, kdo ho nabízí.
 

David Palaščák s přítelkyní

1
/
4
Zdroj: TN.cz
David Palaščák - 3

 

Ačkoliv podnikatel Miroslav Palaščák zažívá v těchto dnech nepříjemné chvíle, jeho syn je v naprosté pohodě. Zdá se, že mu je jedno, že jméno jeho otce řeší celá hokejová rodina. 
 


 

Mladý Palaščák si užívá slunečné dny v Praze se svou dívkou Klárou. Pohodlné botky, frajerské sluneční brýle a klíče od superbu mu zajišťují dobrou náladu. Není na něm vidět, že by si problémy svého otce nějak připouštěl.
 

VŠE O KAUZE VLADIMÍRA RŮŽIČKY NAJDETE ZDE!
 

Na jeho postavě je vidět, že na vrcholový hokej dávno rezignoval. Tam, kde byly vytrénované svaly, se začíná pomalu usazovat tuk a výrazné bříško svědčí o tom, že se Palaščák junior vůbec nemá zle.
 

Kauzu svého otce může sledovat zcela bez obav. Obviněn zřejmě nebude. Podle slov svého tatínka netušil, že mu v kariéře mají pomoci peníze. Myslel si, že hraje sám za sebe. Že se dokáže prosadit sám, že otcovu "tlačenku" nepotřebuje.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nejtvrdší bodyček: Hokejista na tréninku fauloval rolbu

Lucie Vondráčková: Svému miláčkovi poslala do Soči kolekci sexy fotografií. Pleky, drž se!

TN.cz

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Polední sportovní noviny

   13:00 13:05
   13:05

   Ragby: Itálie - Anglie

   14:45

   Bellator 256: Bader vs. Machida II

   19:15

   Element (437)

   19:30

   NHL News

   19:40

   Racing magazine (1)

 • Nova Sport 2

  • NBA: Indiana Pacers - Los Angeles Clippers

   11:30 13:30
   13:30

   Házená: Rhein-Neckar Löwen - HSG Nordhorn - Lingen

   15:00

   NHL: Los Angeles Kings - Vegas Golden Knights

   16:45

   Racing magazine (1)

   17:05

   MČR v Gran Turismo Sport - Grand finále

   17:15

   Element (437)

Celý program