Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 4.9. 2013 17:01
smolař růžička

Zlomil všechny rekordy, NHL na něj ale stejně dlabe. Přijde i o své číslo?

Martin Růžička
Zdroj: Mediafax
Martin Růžička
Témata:

Může dávat gólů kolik chce, a ve statistikách být lepší, než samotný Jágr. Pořád to bude málo. I když přes léto trénoval přímo v Montrealu, byl očích zámořským skautům, tak neuspěl. Fantoma Martina Růžičku prostě NHL nechce!

"Ve hře byly asi čtyři kluby. Byla tam například Florida, ke konci Nashville, ale neklaplo to. Nechtěl jsem zaprvé podstupovat nějakou zkoušku, druhá věc byla dostat v týmu nějakou šanci a ne hrát ve čtvrté lajně, což bych já se svou postavou ani nemohl," přiznal Martin Růžička na tiskové konferenci třineckých Ocelářů.


PSALI JSME


A tak po neúspěšných námluvách zase zamířil zpátky do Třince, v jehož barvách v minulém ročníku cupoval rekordy v produktivitě.


"Amerika je pro mě zklamání. Trošku jsem po takové sezoně doufal, že by to mohlo vyjít. Dobře jsem tam trénoval, nakonec to nevyšlo," řekl smutně.


ČTĚTE TAKÉ


Málo platné, že v minulém ročníku vytvořil nový rekord v počtu nastřílených gólů i kanadských bodů v základní části.


A zatímco upínal své síly na smlouvu v zámoří, v Třinci ho jmenovec a nadějný mladík z juniorky Marek Růžička připravil o dres s číslem 27. "Ještě jsme se o tom nebavili, ale snad mi ho dá," usmál se Růžička.

ram TN.cz