stav krsteva se zlepšil

Sparťan Krstev se sbírá z těžkého otřesu mozku, hlava už ho tolik nebolí

Angel Krstev
Zdroj: Mediafax
Otřesený Angel Krstev
Témata:

Hokejový obránce pražské Sparty Angel Krstev se zotavuje z těžkého otřesu mozku, který utrpěl v neděli po hrubém faulu libereckého Jaroslava Kudrny. I když je jeho návrat na led v nedohlednu, po zdravotní stránce už je na tom lépe.

Jednatřicetiletý zadák byl po Kudrnově ataku asi tři minuty v bezvědomí a okamžitě ho převezli do liberecké nemocnice. Z ní se dostal až dnes.
 

“Angela převáželi ještě ve výstroji, neměl u sebe žádné soukromé věci včetně telefonu. Včera jsme mu je odvezli do Liberci a dnes jeli přímo pro něj. Teď už je v Praze a normálně si došel do kabiny. Na hlavě má velkou bouli, bolest ale naštěstí už ustupuje,“ řekl portálu tn.cz PR manažer Sparty Tomáš Zetek.
 

Jednatřicetiletý odchovanec konkurenční Slavie je nyní v péči týmových lékařů. Kdy by se mohl vrátit na led, se však nedá odhadovat. “To teď nelze vůbec říct, u otřesu mozku je to hrozně individuální. Angel může být týden v pohodě, pak si půjde na led zatrénovat a najednou ho hlava začne zase bolet. Uvidíme, jak to s ním bude,“ doplnil Tomáš Zetek.
 

Nějaký čas si ale nezahraje ani Kudrna. Za vražení na hrazení vyfasoval ve 28. minutě trest ve hře, takže se jeho zákrokem bude automaticky zaobírat disciplinární komise. A na Spartě očekávají tvrdý trest. “Byl to hodně nešetrný zákrok. Kdyby disciplinárka rozhodla jinak, nejspíš bychom podnikli další nezbytné kroky,“ naznačil Zetek, že Sparta rozhodně nehodlá připustit, aby celá věc vyšuměla do ztracena.

tn.cz / hum

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 23:50 01:20

   NHL: Montreal Canadiens - Washington Capitals

   01:20

   Fotbal: FC Nantes - Girondins Bordeaux

   03:05

   NHL: Calgary Flames - St. Louis Blues

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   FAI World Drone Racing Championships

   09:30

   Winter Games - Freeski & Snowboard

 • Nova Sport 2

  • 23:15 01:00

   Fotbal: Malta Cup - Utkání o bronz

   01:00

   UFC The Walk (3)

   01:25

   FAI World Drone Racing Championships

   01:55

   NBA – akce měsíce

   02:05

   NBA: Miami Heat - Boston Celtics

   09:00

   Fotbal: Aston Villa - Leicester City

Celý Program