Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 3. 11. 2010

Pozvánka do repre mi teď trochu zhořkla, řekl Rachůnek po prohře s Boleslaví

Ivan Rachůnek při utkání s Kometou Brno
Zdroj: Mediafax
Ivan Rachůnek při utkání s Kometou Brno
Témata:

Během úterý se zlínský útočník Ivan Rachůnek dozvěděl radostnou zprávu ohledně pozvánky na turnaj Karjala v Českých Budějovicích a Helsinkách. Později mu však radost zhořkla kvůli porážce Beranů v 18. kole extraligy s Mladou Boleslaví 2:3 v prodloužení

"Ta pozvánka mě trochu zhořkla. Chtěli jsme vyhrát za tři body a nakonec máme jen jeden. Takže z toho všeho mám smíšené pocity," posteskl si Rachůnek bezprostředně po utkání v rozhovoru s novináři.

 

Těší se na to, že si zahraje s bratrem Karlem

 

Zlín přitom po lepším startu Středočechů otočil skóre na 2:1 a zdálo se, že směřuje za tříbodovým ziskem. Na začátku 56. minuty však inkasoval a nakonec přišel i rozhodující direkt soupeře zásluhou trefy Tomáše Divíška v prodloužení.

 

"Ve třetí třetině rozhodly naše neproměněné šance, které jsme měli. Za stavu 2:1 jsme mohli odskočit na rozdíl dvou branek a zápas by se vyvíjel jinak. To se nám ale nepodařilo, naopak jsme inkasovali na 2:2 a v prodloužení dostali třetí gól," připomněl důležité pasáže Rachůnek.

 

Pozvánka do reprezentace jej potěšila. "Nevěnoval jsem se tomu, jestli pozvánku dostanu nebo ne. Každopádně je to příjemné a o to víc, že si zahrajeme spolu s bratrem Karlem. Jsem rád hlavně kvůli rodičům, že nás uvidí hrát spolu v národním mužstvu," dodal spokojeně zlínský forvard.

 

Ve zlínském dresu si oba bratři doposud nezahráli. "Několikrát jsme spolu nastoupili ve Znojmě," zavzpomínal Rachůnek na společné působení se současnou oporou defenzivy ruského týmu Lokomotiv Jaroslavl. "Chtěli jsme si spolu zahrát, ale ani jeden z nás určitě nečekal, že to bude letos a navíc v národním dresu," připustil Rachůnek.

tn.cz / ČTK

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 09:00 09:05

   Sportovní noviny

   09:05

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   11:00

   Sportovní noviny

   11:05

   Teleshop

   11:10

   SSC Neapol - Arsenal FC

   13:00

   Fotbal: Toronto FC - Minnesota United FC

 • Nova Sport 2

  • 05:05 07:00

   Fotbal: LA Galaxy - Houston Dynamo

   09:00

   Fotbal: Olympique Lyon - Angers SCO

   10:45

   Magazín NBA Action (29)

   11:15

   Florbal: IBF Falun - Mullsjö AIS

   13:00

   NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

   15:00

   UFC Now (12)

Celý Program