Okradený hokejista Vašíček: Ten prsten je mě cennější než všechny medaile

Jiří Vašíček
Zdroj: Mediafax
Téma:

Hokejový obránce Komety Brno Jiří Vašíček si užívá se svým týmem postup do finále play-off Tipsport extraligy, zároveň ale musí řešit také jednu velkou nepříjemnost. V noci z pondělí na úterý ho fanoušci moravského celku okradli, snubní prstýnek mu dosud nikdo nevrátil.

K incidentu došlo po příjezdu před brněnskou Kajot Arenu po rozhodujícím pátém utkání semifinálové série s Plzní, když hráči vyšli z autobusu a začali se radovat spolu s fanoušky. Vašíček si přitom odložil své osobní věci (modrá sportovní taška a fialový polštářek) na zem u dveří autobusu, odkud mu je někdo odcizil.
 
"Poslední naděje byla, že by ta taška zůstala v autobuse, ale bohužel se tak nestalo. Je to i moje chyba, na své věci si mám dávat pozor. Jenže jsem fakt nečekal, že by se něco takového mohlo stát. Co si kdo myslel, že tam asi budu mít?" řekl Mediafaxu smutně Vašíček s tím, že v tašce bylo především oblečení, které mu nijak nechybí, ovšem byl tam také jeho snubní prsten.
 
A ten má pro něj obrovskou osobní hodnotu. "Do zápasu se snubákem nastoupit nemůžete, tak jsem si ho musel připnout k tašce. Bylo na něm jméno manželky a datum svatby," poznamenal řízný bek. Z každého jeho slova bylo znát, že ho událost z pondělní noci hodně mrzí.
 
Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 
"Chtěl bych toho dotyčného člověka touto cestou požádat, aby mi ten prstýnek vrátil. Ať už si ho vzal nebo ho našel, je mi to jedno. Pro mě má totiž ještě větší cenu než všechny medaile," uzavřel Jiří Vašíček.

Mediafax
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Finále Západní konference NHL 2019

   23:35 01:25
   01:25

   Proměna bouřliváka

   02:00

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:05 00:45
   00:45

   UFC Reloaded (28)

   01:45

   Billa NHL Charity Showmatch

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:10

   Billa NHL Charity Showmatch

   13:30

   NBA Classic Games: Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers

Celý program