Obránce Komety Vašíčka okradli, ale svůj snubní prsten už má zpět

Jiří Vašíček
Zdroj: Mediafax
Téma:

Šťastný konec má kauza okradeného hokejového obránce Brna Jiřího Vašíčka, jenž po pátém utkání semfinálové série play-off přišel při slavení s fanoušky o sportovní tašku, kde byl i jeho snubní prsten. Nyní už ale všechny věci našly svého původního majitele.

Vašíček přišel o prsten poté, co po rozhodujícím vítězném utkání v Plzni přijel autobus s týmem do Brna, kde na něj čekali natěšení příznivci. Statný zadák se rozhodl sejít mezi fanoušky a tašku s věcmi si odložil vedle dveří autobusu, za chvíli už tam ale nebyla.
 

"Je to i moje chyba, na své věci si mám dávat pozor. Jenže jsem fakt nečekal, že by se něco takového mohlo stát. Co si kdo myslel, že tam asi budu mít?" řekl tehdy Mediafaxu Vašíček s tím, že snubní prsten, který byl na tašce připnutý, má pro něj velkou osobní hodnotu.
 

"Chtěl bych toho dotyčného člověka touto cestou požádat, aby mi ten prstýnek vrátil. Ať už si ho vzal nebo ho našel, je mi to jedno. Pro mě má totiž ještě větší cenu než všechny medaile," prosil bývalý hráč Slavie a jeho tužby se vyplnily.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

V úterý dorazil na vrátnici klubu ztracený cestovní polštářek, ve čtvrtek pak samotný prsten, kde je vyryto jméno hráčovy manželky Nicol a datum svatby. "Jsem strašně rád, že mám prstýnek zpátky. Chtěl bych poděkovat všem fanouškům, kteří se na jeho nalezení a vrácení podíleli. Už jsme to se ženou moc nečekali. Díky šílenství, které v Brně panuje, se to ale nakonec podařilo," kvituje Vašíček, jehož v pátek čeká třetí zápas finálové série s Pardubicemi.

Mediafax
 

TV program

NOVA Sport1 NOVA Sport2
 • Nova Sport 1

  • Finále Západní konference NHL 2019

   23:35 01:25
   01:25

   Proměna bouřliváka

   02:00

   UFC Fight Night: Woodley vs. Burns

   09:00

   Ranní sportovní noviny

   09:05

   NHL Classic games: Vegas Golden Knights - San Jose Sharks

   11:00

   Ranní sportovní noviny

 • Nova Sport 2

  • World Darts Championship 2019

   22:05 00:45
   00:45

   UFC Reloaded (28)

   01:45

   Billa NHL Charity Showmatch

   09:00

   Premier League Darts 2019

   11:10

   Billa NHL Charity Showmatch

   13:30

   NBA Classic Games: Portland Trail Blazers - Los Angeles Lakers

Celý program