Hokejová disciplinárka trestala: Vydarený z Budějovic si nezahraje tři zápasy

René Vydarený
Zdroj: Mediafax
Téma:

Disciplinární komise APK LH se rozhodla v sobotu potrestat ve zkráceném řízení českobudějovického hokejistu Reného Vydareného za zákrok na libereckého Tomáše Klimentu, Vydarený nemůže nastoupit v následujících třech duelech.

Disciplinární komise APK LH se zabývala zákroky z pátečních čtvrtfinálových utkání mezi Libercem a Českými Budějovicemi a dále mezi Pardubicemi a Vítkovicemi.
 

Disciplinární komise posuzovala z podnětu klubu HC Vítkovice Steel konflikt mezi pardubickým obráncem Davidem Havířem a vítkovickým útočníkem Janem Káňou z času 53.07 druhého čtvrtfinálového utkání. Po shlédnutí záběrů však disciplinární komise neshledala důvody pro disciplinární potrestání hráče.
 

Ke stejnému závěru došla v případu českobudějovického útočníka Milana Gulaše, který byl ve druhém čtvrtfinále mezi Libercem a Českými Budějovicemi potrestán vyšším trestem za zákrok proti Michalu Bulířovi. V jeho případě disciplinární komise rozhodla, že trest, udělený v utkání, považuje za dostatečný.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Bez trestu naopak nevyšel Gulašův oddílový spoluhráč René Vydarený, který atakoval kolenem libereckého protihráče Tomáše Klimentu. V jeho případě disciplinární komise po shlédnutí záběrů situace udělila hráči stop na tři zápasy a zákrok zařadila do kategorie pokus o úmyslné zranění. Vydarený tak může nastoupit nejdříve v případném šestém utkání čtvrtfinálové série.

Mediafax

TV program NOVA Sport1NOVA Sport2

 • Nova Sport 1

  • 11:05 12:40

   Florbal: OLS - Oilers

   12:40

   NHL: David Pastrňák - český gólostroj

   13:00

   Polední sportovní noviny

   13:05

   Házená: TSV Hannover-Burgdorf - Bergischer HC

   14:30

   MotoGP – Virtuální závod

   15:10

   Basketbal: Turk Telekom - Dinamo Sassari

 • Nova Sport 2

  • 12:30 12:45

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (1)

   12:45

   Fotbal: Ligue 1 - TOP zákroky sezony (2)

   13:00

   Fotbal: FC Nantes - Montpelier HSC

   14:45

   Fotbal: Stade Reims - Lille OSC

   16:30

   UFC Greatest Fights (4)

   16:55

   NHL - akce měsíce

Celý Program